Kronik Sakat Serdar Aziz 2 Hafta Yok | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Fenerbahçe'de Tolga Ciğerci'nin ardından iki futbolcu daha sakatlandı. El bileğinde çatlak meydana gelen Serdar Aziz 2 hafta, ayağı burkulan Tolgay Arslan ise 1 ay sahalardan uzak kalacak.

tolgay_3648.jpg

Yeni sezon hazırlıklarını Avusturya'da sürdüren Fenerbahçe'de tatsız haberler peş peşe gelmeye başladı. Geçtiğimiz sezon sakatlıklar yüzünden hiç oynamayan Tolga Ciğerci, Hertha Berlin maçı öncesi sağ alt adelesinde yaşadığı sertleşme nedeniyle karşılaşmada forma giyememişti.

TOLGAY'IN AYAK LİFLERİ ZEDELENDİ
Alman ekibine karşı oynanan karşılaşmada ayağı burkulan ve liflerinde zedelenme meydana gelen Tolgay Arslan'ın en az 1 ay sahalardan uzak kalacağı öğrenildi. El bileğinde çatlak meydana gelen Serdar Aziz'in ise 2 hafta sonra oynayacak duruma gelecek.

Kralspor

Seni ilgilendirmiyorsa konuya girmezsin. Forumumuzda Türk futbolu forumu diye birşey var isteyen açacak haberleri burdan okuyacak.
Bu konunun Türk futbolu adına bi haber değeri taşımadığını herkes biliyor sanırım. Sanki fb çok umrumuzdaymış gibi sürekli onlarla uğraşmak onların seviyesine inmek anlamsız. Benim fikrim bu.

CLT-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

karga ve bizim cöpleri alarak neyi amacladilar gercekten merak ediyorum yani. tolga ve tolgay süper lig seviyesinin bile altinda oyuncular.

Bu konunun Türk futbolu adına bi haber değeri taşımadığını herkes biliyor sanırım. Sanki fb çok umrumuzdaymış gibi sürekli onlarla uğraşmak onların seviyesine inmek anlamsız. Benim fikrim bu.

CLT-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Her türlü konu açılır bu forumda umursayıp umursamamaya bakılmaz.

fener taraftari bunu yiyorsa hakikaten ilginc
Ulan elde catlak nedir ya, sarar alciya aldirirsin, 2 gun dinlenirsin, antrenmanina devam edersin
Futbolda elle oynamak yasak zaten

Tolga ciğerci ile Serdar sakatlanmış mı ? hahahahahahah hayatta inanmam mümkün değil doğru olamaz!!!

Ya nasıl oldu da bunlar Eren i kaçırdı alamadılar onu anlayamadım tek!

:)

Üst Alt