Küba Tatili

Fatih Celik

Aslan Üye
Kaldi 2 gun, normalde boyle bir kac gun onceden heyecanlanirdim. Bu sefer pekte canim istemiyor. Dun mesela Bruksel e gittim, eski kiz arkadasimla da hep giderdik. Dittiri boktan bi gun gecirdim, hep hatiralar/ anilar geri geldi.
En guzel tatilleride o kiz ile yapmistim, acaba simdi o yuzdenmidir bilmiyorum ama pek canim istemiyor suan icin

Yusuf Kara

Şef Gümüş Kıvrım
Kaldi 2 gun, normalde boyle bir kac gun onceden heyecanlanirdim. Bu sefer pekte canim istemiyor. Dun mesela Bruksel e gittim, eski kiz arkadasimla da hep giderdik. Dittiri boktan bi gun gecirdim, hep hatiralar/ anilar geri geldi.
En guzel tatilleride o kiz ile yapmistim, acaba simdi o yuzdenmidir bilmiyorum ama pek canim istemiyor suan icin
Bu cidden kotu bi durum
Aynisini istanbulda gezerken hissediyorum

Ferhat Öztürk

Tecrübeli Üye
En iyi savunma hücumdur hocam unutma.Skoru erken bulup eğlenmee bak.

Fatih Hacı

Taçsız Kral
Bir tur Küba yapasım geldi benimde :(

Hiç gitmedim ama baya övülen yer tatil için.

İlyas Karaca

Kırmızı Üye
çok güzel görünüyor küba renktaş ilk fırsatta bende gitmek istiyorum

Fatih Celik

Aslan Üye
Super bi ulke, tavsiye ederim fakat yaninizda Ispanyolca bilen biri olursa daha rahat edersiniz

Soner Biçici

Kırmızı Üye
Fotoğraflar güzel. Paylaşım için teşekkürler. İyi vakit geçirdiğine sevindim. Havana’ya gittin mi?

Soner Biçici

Kırmızı Üye
Evet rdas gitmemmi
Nasıl buldun Havana’yı? Resimler hep güzel bölümlerinden çekilmiş. Havana’nın fakir sokaklarına, merkezin dışındaki bölgelere gittin mi? Biz oraları da gezdiğimiz için biraz negatif tat bıraktı bizde. Ama bizim de çektiğimiz resimlere bakınca muhteşem bir yere tatile gitmişiz görüntüsü oluşuyor. Çünkü bir çok yeri bayağı fotojenik bir ülke Küba.

Fatih Celik

Aslan Üye
Nasıl buldun Havana’yı? Resimler hep güzel bölümlerinden çekilmiş. Havana’nın fakir sokaklarına, merkezin dışındaki bölgelere gittin mi? Biz oraları da gezdiğimiz için biraz negatif tat bıraktı bizde. Ama bizim de çektiğimiz resimlere bakınca muhteşem bir yere tatile gitmişiz görüntüsü oluşuyor. Çünkü bir çok yeri bayağı fotojenik bir ülke Küba.
Toplam 9 gun 2 gun git gel 7 gun gezebildim rdas. Havanaya gunluk tur yaptim, altini ustune getirdim diyemem

Fatih Celik

Aslan Üye
Ne kadar para harcadın toplamda?

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
1300 euro fakat ben her yere taksi ile gittim. 2 - 2.5 saatlik yollara taksi ile gittim. Varadero da pahaliydi zaten + excursionlar mesela dalis yaptim Pig bay de, oraya da taksi ile gittim. 2 saatten fazla surdu. Bence Varadero disinda Casa Particulareslerde kalsam ve ulasim seyini ucuza kapatmaya baksam 500 - 750 arasinda da iyi bi tatil yapilir 9-11 gun icin.

Üst Alt