Küba Tatili - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Küba Tatili

Kaldi 2 gun, normalde boyle bir kac gun onceden heyecanlanirdim. Bu sefer pekte canim istemiyor. Dun mesela Bruksel e gittim, eski kiz arkadasimla da hep giderdik. Dittiri boktan bi gun gecirdim, hep hatiralar/ anilar geri geldi.
En guzel tatilleride o kiz ile yapmistim, acaba simdi o yuzdenmidir bilmiyorum ama pek canim istemiyor suan icin

Kaldi 2 gun, normalde boyle bir kac gun onceden heyecanlanirdim. Bu sefer pekte canim istemiyor. Dun mesela Bruksel e gittim, eski kiz arkadasimla da hep giderdik. Dittiri boktan bi gun gecirdim, hep hatiralar/ anilar geri geldi.
En guzel tatilleride o kiz ile yapmistim, acaba simdi o yuzdenmidir bilmiyorum ama pek canim istemiyor suan icin

Bu cidden kotu bi durum
Aynisini istanbulda gezerken hissediyorum

Evet rdas gitmemmi

Nasıl buldun Havana’yı? Resimler hep güzel bölümlerinden çekilmiş. Havana’nın fakir sokaklarına, merkezin dışındaki bölgelere gittin mi? Biz oraları da gezdiğimiz için biraz negatif tat bıraktı bizde. Ama bizim de çektiğimiz resimlere bakınca muhteşem bir yere tatile gitmişiz görüntüsü oluşuyor. Çünkü bir çok yeri bayağı fotojenik bir ülke Küba.

Nasıl buldun Havana’yı? Resimler hep güzel bölümlerinden çekilmiş. Havana’nın fakir sokaklarına, merkezin dışındaki bölgelere gittin mi? Biz oraları da gezdiğimiz için biraz negatif tat bıraktı bizde. Ama bizim de çektiğimiz resimlere bakınca muhteşem bir yere tatile gitmişiz görüntüsü oluşuyor. Çünkü bir çok yeri bayağı fotojenik bir ülke Küba.
Toplam 9 gun 2 gun git gel 7 gun gezebildim rdas. Havanaya gunluk tur yaptim, altini ustune getirdim diyemem

Ne kadar para harcadın toplamda?

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
1300 euro fakat ben her yere taksi ile gittim. 2 - 2.5 saatlik yollara taksi ile gittim. Varadero da pahaliydi zaten + excursionlar mesela dalis yaptim Pig bay de, oraya da taksi ile gittim. 2 saatten fazla surdu. Bence Varadero disinda Casa Particulareslerde kalsam ve ulasim seyini ucuza kapatmaya baksam 500 - 750 arasinda da iyi bi tatil yapilir 9-11 gun icin.

Üst Alt