Küba Tatili - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Küba Tatili

1300 euro fakat ben her yere taksi ile gittim. 2 - 2.5 saatlik yollara taksi ile gittim. Varadero da pahaliydi zaten + excursionlar mesela dalis yaptim Pig bay de, oraya da taksi ile gittim. 2 saatten fazla surdu. Bence Varadero disinda Casa Particulareslerde kalsam ve ulasim seyini ucuza kapatmaya baksam 500 - 750 arasinda da iyi bi tatil yapilir 9-11 gun icin.
Dediğine göre tatil gerçekten ucuzmuş ortalama 10 gün için 600 euro desen Küba'da yemek içmek gezmek konaklamak için harcanacak para artı uçak bileti İstanbul'dan Havana gidiş dönüş (16 saat sürüyormuş uçak yolculuğu skyscanner'dan baktım) o da bir 600 euro desen toplamda 1200-1500 euro arası 10 günlük tatil TL olarak 7.000-9.000 TL tutar sanırım.

Ama biz önce yakınımızdaki Avrupa'yı fethetme kararı aldık. Kıta değiştirmek sonraki iş. O yüzden bu yaz bir başlık da benden görebilirsiniz İtalya tatili diye.

Dediğine göre tatil gerçekten ucuzmuş ortalama 10 gün için 600 euro desen Küba'da yemek içmek gezmek konaklamak için harcanacak para artı uçak bileti İstanbul'dan Havana gidiş dönüş (16 saat sürüyormuş uçak yolculuğu skyscanner'dan baktım) o da bir 600 euro desen toplamda 1200-1500 euro arası 10 günlük tatil TL olarak 7.000-9.000 TL tutar sanırım.

Ama biz önce yakınımızdaki Avrupa'yı fethetme kararı aldık. Kıta değiştirmek sonraki iş. O yüzden bu yaz bir başlık da benden görebilirsiniz İtalya tatili diye.

Baslikkkkk alooooo

Hocam Küba’lı bir kız arkadaşım oldu burada 4 ay sürdü.Ben hayatım boyunca bu kadar cinsellikle yatıp kalkan bir topluluk görmedim.Bir kızın kahve önünden geçmesi gibi,bir erkeğin onların ortamına girince kızların verdiği tepki.

Artık eskisi kadar ucuz bir ülke değil. Değişim başladı yavaştan. Son gittiğimde 1000€ ile gittim beşinci gün para bitti. Kredi kartı da neredeyse hiçbir yerde geçmiyor. Hayatımın en saçma parasızlık anılarını Küba'da yaşadım :)

Artık eskisi kadar ucuz bir ülke değil. Değişim başladı yavaştan. Son gittiğimde 1000€ ile gittim beşinci gün para bitti. Kredi kartı da neredeyse hiçbir yerde geçmiyor. Hayatımın en saçma parasızlık anılarını Küba'da yaşadım :)
Ben martta 1400 euro ile gittim 700 ile geri dondum asagi yukariki herseyi de taksi ile yaptim yani. Haa otel hersey dahildi orasi baska. Varadero, Havanna ve Pigbaye gittim gizdim. Bu sefer Trinidad tarafina gidecegim

Eveeettttt tekrar geldi catti buyuk gun. Tekrardan Kuba yollari gozuktu. Allaha emanetsiniz forveti Falcao olan sampiyon takimin sampiyin taraftari

@Fatih Celik Filipinler dedin, Tayland dedin, Jamaika dedin ama tekardan Küba'ya gittin. Hayırdır kardeşim bir gittiğin yere bir daha niye gidiyon çok beğendiğin herhalde ama neyini beğendin bu kadar

Üst Alt