Kulak-içi Kulaklık Tavsiyesi | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kulak-içi Kulaklık Tavsiyesi

Cevap: Kulak-içi Kulaklık Tavsiyesi

Konu kulaklık ise, her türlü Sennheiser.

Sennheiser ile en iğrenç parça bile bir başyapıt gibi gelir.

dedemin işitme cihazını düşünürmüsün her şeye uyar

mesela samsung e250 den şarkıyı açarsın çok kısık normal sesle duyulamayacak halde. sonra takarsın cihazı kulaga dinlersin takır takır

ortam adamısın her ortama uyar

dedemin işitme cihazını düşünürmüsün her şeye uyar

mesela samsung e250 den şarkıyı açarsın çok kısık normal sesle duyulamayacak halde. sonra takarsın cihazı kulaga dinlersin takır takır

ortam adamısın her ortama uyar

%C3%B6nce-g%C3%BCld%C3%BCm-sonra-bast%C4%B1m-eksiyi_105127.jpg

:eek:

SENNHEISER HD 202-II KAFA BANTLI KULAKLIK - Teknosa Alışveriş Sitesi

Bu üründen var bende de. Yaklaşık 1 ay önce aldım.Olağanüstü. Diyecek fazla bir şey yok.

Kulak içi olarak benim HTC'nin kulaklığı var.Pek sevmiyorum kulak içi kullanmayı.

Şimdi benim Cowon 30mW ses çıkışına sahip bir alet yani nasıl desem kulaklarını 2 günde sağır edebilir. (Ipod Touch 15mW ses çıkışına sahip mesela) Bu yüzden dışarı ses gitmemesi çok önemli, izolasyon konusunda kulakiçinden daha iyisi de yok.

Sennheiser çok iyi eyvallah ama benim aletin ses seviyesi 50, 30 üstüne çıkınca Sennheiser CX300 direk dağalma yaptı mesela. Senin önerdiğin CX300-B ne olaki?

Ben ne tarz birşey istediğini bilmiyorum. Marka olarak önerdim. Model sorarsan HD-202 II çok iyidir. Yok kulak içi istiyorum diyorsan; Cx300 veya Cx400 tabi ki. Ama kullanacağın cihaz da önemli.

Üst Alt