Kulak-içi Kulaklık Tavsiyesi


Cevap: Kulak-içi Kulaklık TavsiyesiKonu kulaklık ise, her türlü Sennheiser.

Sennheiser ile en iğrenç parça bile bir başyapıt gibi gelir.
 
Cevap: Kulak-içi Kulaklık Tavsiyesidedemin işitme cihazını düşünürmüsün her şeye uyarmesela samsung e250 den şarkıyı açarsın çok kısık normal sesle duyulamayacak halde. sonra takarsın cihazı kulaga dinlersin takır takırortam adamısın her ortama uyar
 
Cevap: Kulak-içi Kulaklık Tavsiyesidedemin işitme cihazını düşünürmüsün her şeye uyarmesela samsung e250 den şarkıyı açarsın çok kısık normal sesle duyulamayacak halde. sonra takarsın cihazı kulaga dinlersin takır takırortam adamısın her ortama uyar%C3%B6nce-g%C3%BCld%C3%BCm-sonra-bast%C4%B1m-eksiyi_105127.jpg
:eek:
 
Cevap: Kulak-içi Kulaklık TavsiyesiSENNHEISER HD 202-II KAFA BANTLI KULAKLIK - Teknosa Alışveriş SitesiBu üründen var bende de. Yaklaşık 1 ay önce aldım.Olağanüstü. Diyecek fazla bir şey yok.

Kulak içi olarak benim HTC'nin kulaklığı var.Pek sevmiyorum kulak içi kullanmayı.Şimdi benim Cowon 30mW ses çıkışına sahip bir alet yani nasıl desem kulaklarını 2 günde sağır edebilir. (Ipod Touch 15mW ses çıkışına sahip mesela) Bu yüzden dışarı ses gitmemesi çok önemli, izolasyon konusunda kulakiçinden daha iyisi de yok.
 
Cevap: Kulak-içi Kulaklık TavsiyesiSennheiser çok iyi eyvallah ama benim aletin ses seviyesi 50, 30 üstüne çıkınca Sennheiser CX300 direk dağalma yaptı mesela. Senin önerdiğin CX300-B ne olaki?Ben ne tarz birşey istediğini bilmiyorum. Marka olarak önerdim. Model sorarsan HD-202 II çok iyidir. Yok kulak içi istiyorum diyorsan; Cx300 veya Cx400 tabi ki. Ama kullanacağın cihaz da önemli.
 

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt