Kullanmış Olduğunuz Bilgisayarınız, Sistem Özellikleri Nelerdir? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kullanmış Olduğunuz Bilgisayarınız, Sistem Özellikleri Nelerdir?

PC yok (simdilik) ama laptop'um var.

Çok sevdiğim saydığım bir arkadaşsın ancak bunu hak ettin üstat :asd22:

1JgvmD.jpg

MASAÜSTÜ PC

Intel Core i7 - 6700K 4.01 Ghz

16 GB Ram

NVIDIA GeForce GTX970 Ekran Kartı

LAPTOP

[FONT=open_sansregular]Intel Core i7 4710HQ [/FONT][FONT=open_sansregular]3,5 GHz[/FONT][FONT=open_sansregular]
[/FONT]

16 GB Ram

[FONT=open_sansregular]NVIDIA GeForce GTX 860M Ekran Kartı[/FONT]

Son düzenleme:
Yaklasik 8 senedir falan Bilgisayarim yok, Laptop kullaniyorum. Masallahi var bu sene Laptop'um 6.senesini dolduruyor. Pek anlamam zaten bu islerden, bir arkadasa bütcemi ve bekledigim özellikleri söyleyip güzel birsey bulmasini istemistim o zamanlar.

Üstündeki stickerlar da yazanlari aktarayim cünkü hic bir bilgim yok icinde ne var ne yok :asd:

Acer Aspire 5750G

Intel Core i5-2450M CPU @ 2,50 GHz
8 GB RAM
1TB HDD
Nvidia Geforce GT 630M 2GB
Nvidia Optimus Technology

Yaklasik 8 senedir falan Bilgisayarim yok, Laptop kullaniyorum. Masallahi var bu sene Laptop'um 6.senesini dolduruyor. Pek anlamam zaten bu islerden, bir arkadasa bütcemi ve bekledigim özellikleri söyleyip güzel birsey bulmasini istemistim o zamanlar.

Üstündeki stickerlar da yazanlari aktarayim cünkü hic bir bilgim yok icinde ne var ne yok :asd:

Acer Aspire 5750G

Intel Core i5-2450M CPU @ 2,50 GHz
8 GB RAM
1TB HDD
Nvidia Geforce GT 630M 2GB
Nvidia Optimus Technology

Tek ölücü ben değilmişim, sevindim :asd: Benim laptop da 10. senesine girdi. Hala taş gibi. Toshiba A serisi.

Tek ölücü ben değilmişim, sevindim :asd: Benim laptop da 10. senesine girdi. Hala taş gibi. Toshiba A serisi.

600€ mu ne bayilmistim ama degdi yani hala tikir tikir calisiyor kerata masallah.

Ama Windows 7 den Windows 10'a gecince biraz yavasladi. Bozulmadigi sürece de yenisini almam zaten, isimi görüyor öyle aman aman performans isteyen oyunlar da oynamiyorum zaten.

Üst Alt