Kullanmış Olduğunuz Bilgisayarınız, Sistem Özellikleri Nelerdir? - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kullanmış Olduğunuz Bilgisayarınız, Sistem Özellikleri Nelerdir?

Ekli dosyayı görüntüle 50405
Bak bu sarı kabloda 2 tane soket var.Birini yuvaya taktım diğerini takacak bi yuva yok.(fotoğrafı yakınlaştır aşağoya doğru sarkmış diğer kafa)
Bu normal mi?
CD rom yok
Sürücüleri nasıl yüklücem?
Akşam yazcam ev taşıyom şimdi çok iş var abi.

Ekran kartında tek girişlik yer varsa o yeterlidir. Diğeri boşta kalsa da okur.

50448992_6918673547.png

Windows 10
4 GB
1.6 GHZ

yeterli.

Ekli dosyayı görüntüle 50405
Bak bu sarı kabloda 2 tane soket var.Birini yuvaya taktım diğerini takacak bi yuva yok.(fotoğrafı yakınlaştır aşağoya doğru sarkmış diğer kafa)
Bu normal mi?
CD rom yok
Sürücüleri nasıl yüklücem?
Sürücüleri driver boosterdan yükleyeceksin. Olmazsa tek tek kendi sitelerinden yükleyebiliriz. CD roma artık gerek yok. Pin mevzusu içinde 1660ti 6pin güç girişi kullanıyor güç kaynağı 1080 yada amd rx 580 gibi güçlü kartlar için 10pin lik 8pinlik güç girişleri için. Seninkine 6 yetiyor o yüzden diğeri boşta sıkıntı yok.

Sistem güncelleme yapacağım.Gskill 3200 MHZ 8*2 gb bellekler geldi.Rx 570 ekran kartı zaten var.Ondan yana sıkıntı yok.İşlemci olarak 3300x almayı düşünüyorum.500 lira daha pahalı olan ryzen 5 3600 ile oyun konusunda hemen hemen aynı performansı veriyor..O yüzden +500 lira verip 3600 almak mantıklı gelmiyor.Anakart olarak da Gigabyte b450m 3200 mhz alacağım.Bilgisayarı oyun ağırlıklı kullanacağım.Beklentileri karşılar mı?Beni ne kadar süre idare eder?

İşlemci:Amd fx 8320 - Ryzen 3 3300x
Ekran Kartı:Rx 570
Anakart:Asus m5a97 r2.0 - Gigabyte b450m 3200 mhz

eski işlemci ve anakart ile almayı düsündüğüm işlemci ve anakart değişimleri bu şekilde olacak.

Son düzenleme:
Üst Alt