Kulübümüz Kulüpler Birliğinden Ayrılıyor İddiası! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kulübümüz Kulüpler Birliğinden Ayrılıyor İddiası!

1543414961340.png

Kulüpler Birliği'nin yaptığı açıklamadan Galatasaray yönetiminin bilgisi olmadığı ortaya çıktı. K.Birliği'nden imzaların olduğu evrağı isteyen sarı-kırmızılı yönetim bu duruma karşı sert bir tavır sergileyerek Kulüpler Birliği'nden ayrılık konusunu değerlendiriyor.

(AMK)

AMK gazetesi alacağım yarın sabah ilk iş. Kuduruk rakiplerimizin ezik taraftarları boykot ediyormuş AMK'yi. Kendileri de biliyorlar ne kadar pisliğe batmış olduklarını.

Son düzenleme:
Yanlis olur . Bildiriye katilarak , 17 kulubumuze tff ye karsi bas kaldirisinda hepsinden cok destek oluyoruz demeliyiz

Bu kararı isteyen en başta başakşehir ve fener fakat olan Anadolu kulüplerine olacak
Şu an TFF tam.olarak arada kaldı bizim yeni hamlemiz n'olacak bakalım

Sakinlestirmeyelim , benzin dokelim diyorum

Ama bunu yaparken kulupler birligine destek verip tff yi devirelim diyorum

Fena mi

bizimkiler resmi açıklama yapacaklarsa bi strateji uzmanından yardım alsalar iyi olur.

kafalarına göre fevri bir açıklama gelmez umarım

En başta söyledik şerefimiz varsa ayrılırız.

@Sinan Bilgin BEY! Kulüpler birliği üyesi olarak haberin olmadığı bir bildiri nasıl yayınlanıyor! Bu yok sayma değil midir! Hepsi bir kenara bu bir savaşsa iki NATO ülkesinin savaştığını gördün mü! 17 kulüp nasıl bir olabilir!

Üst Alt