Kulübümüzden Açıklama - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kulübümüzden Açıklama

Cevap: Galatasaray Spor Kulübü'nden Açıklama

Galatasaray Spor Kulübü'nden Açıklama

TFF nin 15 Ağustos 2011 tarihli bildirisi ile, kamuoyunun TFF tarafından atılması beklenen adımları yargı sürecinin bazı aşamalarına endekslemesi ve ortaya çıkan yeni belirsizlik önümüzdeki günlerde telafisi daha ağır ve önemli uygulama zorluklarına yol açabilecek olup 12 Temmuz 2011 de web sitemizden yapmış olduğumuz açıklamada belirttiğimiz kaygılarımızı teyid eder niteliktedir.

Umarız bu gelişme kulüplerimizi taşıyamayacağı yeni yükler altına sokmaz.

Galatasaray Spor Kulübü

Yönetim Kurulu

Dun, butun kulupler bizi destekliyor diye ekrana bak baka yalan soyleyen Aydinlar 'dan, bizi onceden tehdit ettigi uzere, bize karsi disiplin talimatlarini uygulamaya koymasini bekliyorum.

Dun, butun kulupler bizi destekliyor diye ekrana bak baka yalan soyleyen Aydinlar 'dan, bizi onceden tehdit ettigi uzere, bize karsi disiplin talimatlarini uygulamaya koymasini bekliyorum.

Bu saatten sonra bizi disipline vermezlerse ayıp ederler böylece ülkede herkes suçluların nasıl aklandığını.. Suçsuz insanlarında sırf adalet istedikleri için suçlandıklarını görür...

Cevap: Kulübümüzden Açıklama

Koskoca ülkede bir Galatasaray, Kasımpaşa, Altay ve Bucaspor'dan başka mantıklı yaklaşan ve iyi düşünen takım yok olaya. Trabzon bile haklı olduğu halde kendini anlamsızlaştırıyor.

Koskoca ülkede bir Galatasaray, Kasımpaşa, Altay ve Bucaspor'dan başka mantıklı yaklaşan ve iyi düşünen takım yok olaya. Trabzon bile haklı olduğu halde kendini anlamsızlaştırıyor.

Kasımpaşa-Altay-Buca'da temizliği savunmak için yaygara yapmıyor. Üst lige tekrar çıkmak için. Çıkarları olduğu için kısaca.

Sırf çıkarı olmadan şikeye lanet kusan kulüp biziz, 10.000'lerce futbol kulübü içinde.

biraz kisa ve "yumsak" olmus. Ama büyük ihtimal TFF'yi karsilarina almak istemediler. Yinede ince mesajlar vermisler.

"Umarız bu gelişme kulüplerimizi taşıyamayacağı yeni yükler altına sokmaz."

Bence umarim TFF olarak men yemeyiz anlamina geliyor.

Yok artik. Biz TFF'yi zaten karsimiza aldik Trabzonsporla birlikte. Karsimiza almak istemeseydik "TFF'ye yinede guveniyoruz" falan derdik.

Arkadaslar Hüsnü Güleri Videosunu çok Dikkatli dinleyin..

MAA : Besiktasi'da Kurtardik Sayende..

H.G : tesekür etmeleri lazim degilmi..hiç kimsede yok böyle sey delil ehh sonuççç...

Çok iyi dinleyin.. Olamaz böyle adilik..!!

Soruyorum size..??!! Nasil izleyeceksiniz bu çirkin pisliklerle dolu Ligi..??

Çok daha sert açıklama bekliyordum biraz hayal kırıklığına uğradım açıkçası. Mali soytarısı bizi tehtid etti diye mi yumuşadı ağzımız ?

Gayet güzel aciklama olmus. Zaten cok fazla kalmazlar orda. Bi süre sonra istifa eder zaten MAA

Bence kulübümüz bu tarz açıklamalar yapmayı bırakmalı. Tarafsız bir gözle Galatasaray'ın bu mesajlarını okuduğunuzda aslında Fenerbahçe'nin iyiliğini düşündüğünü söyleyebiliriz. Neden mi? Düşünün; eğer dün bir karar çıksaydı ve Fenerbahçe küme düşürülseydi Fenerbahçe'nin sadece 1 sezonu yanacaktı. Fakat dünkü kararla birlikte ligi başlatır ve ileriki dönemlerde küme düşme kararı verirseniz Fenerbahçe'nin 2 sezonu yanacaktır. Galatasaray'ın söylemleri Fenerbahçe'nin 2 sezonunun yanacağına yönelik değil sadece 1 sezonun yanacağı yönündedir.

Bıraksınlar bu kansızlar ile ilgili söylemleri. Anladık ki alın teri ile mücadele etmek bu memlekette büyük mesele. Paramız yok diye dalga geçtikleri sezonun son maçında teşvik verdiğimizi (o parayı da nereden nasıl bulduysak) söyleyen zihniyetin değil 2 sezonu 12 sezonu yansa çok da üzülmem...

Bu durumda yapılacak en iyi açıklama... az ve öz... Kaygılarımızı anlatmamız gereken kurumun bu kaygıları ortaya çıkaran kaynak olduğunu düşünürsek; uzaktan seyredip zamanı gelince batışlarını seyretmek daha mantıklı...

Trabzonspor kulübü ve Sadri Şener açıklamalarından dolayı PFDK'ya sevk edilmiş. Ayrıca Beşiktaş yöneticisi Sinan Vardar sportmenliğe aykırı beyanlarından dolayı o da PFDK'ya sevk edilmiş.

Hiç bir şey yapmamaktan bir şey yapmak iyidir, açıklama yeterli.Daha sert bir yazı itle köpekle muhattap olmamıza sebep olur.Ama yönetim cevap vermek yerine, fenerin şikeyi sadece bu sezon değil yıllardır yaptığını göz önüne alarak, maddi kayıplarımızın tazmini için havuzdan çıkıp başka bir yayıncıyla anlaşmak gibi icraatlarla uğraşsınlar.Pislikbahçe ve havhav gibileri bundan anlar, görürüm ben o vakit fb nin yanında olanları.

Bence kulübümüz bu tarz açıklamalar yapmayı bırakmalı. Tarafsız bir gözle Galatasaray'ın bu mesajlarını okuduğunuzda aslında Fenerbahçe'nin iyiliğini düşündüğünü söyleyebiliriz. Neden mi? Düşünün; eğer dün bir karar çıksaydı ve Fenerbahçe küme düşürülseydi Fenerbahçe'nin sadece 1 sezonu yanacaktı. Fakat dünkü kararla birlikte ligi başlatır ve ileriki dönemlerde küme düşme kararı verirseniz Fenerbahçe'nin 2 sezonu yanacaktır. Galatasaray'ın söylemleri Fenerbahçe'nin 2 sezonunun yanacağına yönelik değil sadece 1 sezonun yanacağı yönündedir.

Bıraksınlar bu kansızlar ile ilgili söylemleri. Anladık ki alın teri ile mücadele etmek bu memlekette büyük mesele. Paramız yok diye dalga geçtikleri sezonun son maçında teşvik verdiğimizi (o parayı da nereden nasıl bulduysak) söyleyen zihniyetin değil 2 sezonu 12 sezonu yansa çok da üzülmem...

Esasen bizim ve kulübümüzün asıl kaygısı fenerbahçenin zarar görmesi değildir. Galatasaray'ımızın zarar görmesidir. Son açıklamanın son cümlesini incelerseniz Türk kulüplerine Avrupa yolunun kapanabileceği ihtimalini ima etmektedir.

allaha sukur bir aciklama yaptik. yapmasaydik cok kotu olurdu. az kaldi..fenerasyon istifa edecek.

Üst Alt