GSC Haber - Kulübümüzden KAP'a Finansal Rapor Bildirimi | 01.06.2017-31.05.2018 - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Kulübümüzden KAP'a Finansal Rapor Bildirimi | 01.06.2017-31.05.2018

3 kulüp de batmaz ama 3'ü de daimi bankaların elinde oyuncak olur kalır , ne güzel iş be işbilmez , beceriksiz , haysiyetsiz başkanlar gelip geçer borçlandırır ondan sonra bizde acaba ne yaparız diye düşünürüz , borcun tamamını yapan şahsiyetler keyif sürsün düşünen , uğraşan , 100 lirası varsa 50 lirasını kulübe katkı olarak veren biz olalım her seçimde çıkıp oy verip kulübe yıllık aidatını yatırmayan dinazorlar söz sahibi , hak sahibi olsun biz ise ne hak ne söz sadece izleyen tarafta olalım ne güzel İstanbul be.

okumadım ama üstad gsc yorumcularından yola çıkarak "transfer yapmıyoz"u anladım.

891.jpg

Valla benim anladığım dolar, euro bu kadar uçmuşken, kulup gelirleri CL ve oyuncu satışları hariç hepsi TL iken, chelsea gibi takimlar 1 kaleci icin 80 milyon euro bonservis oduyorken kurtulusumuz ve Avrupa ile rekabet edebilmemiz icin tek cikis yolu alt yapidan TL ile oyuncu yetistirip Euro ile satmamiz.

Bunun icin b.cekmecedeki alt yapi tesisleri dunyanin en iyi tesislerinden biri olmali ama daha onemlisi en iyi alt yapi hocalari ve scoutlari olmali. Yurt disinda bu isi en iyi yapanlar sanirim fransiz altyapi hocalari ve portekizli, fransiz scoutlar. Gidip onlara euro verelim 30 kusur yasindaki futbolcu eskilerine degil.

Dolarin euronun geldigi bu durumda bizim icin en iyi , en dogru yatirim bu olur.

Transfer nobetinde isyan etmeye bagirip aglamaya devam.. yok transfer yok .....

Hocamiz futbol anlaminda en dogrusunu yapiyor yuzde 99umuz halen anlamis degil. Bu problemler asla ve asla kisa vadeli cozulmez.
Gelece yatirim olarak bir cok genc muhtemel yildizlari topluyor hocamiz. Bizim taraftar olarak tek yapmamiz gereken sabirli olmak. Sampiyonluktan baska hedefimiz olmamali. Avrupa icin zaten kac yildir "yedek kadro" ile pas geciyoruz. Aynisini onumuzdeki 1-2 sezon da yapmaliyiz. Hedefimiz belki tuhaf olabilir ama asil cikisimizin ortaya cikacagi yillar 2021-2022-2023 olacaktir. Bunun icin sabirli olmamiz sart.

Tablo ortada. Tek engelimiz biz kendimiziz. Bir cogumuz sanki kosedeki bakkali calistirir gibi transfer yapmamiz lazim demesinden biktim.

Yolumuz acik goren yok. Sabirli bir sekilde istikrarli bir sekilde ve bu onumuzdek 5 yillik surecte bu "genclendirme operasyonundan" yilmiyarak yolumuza devam edersek Turkiye ligimizde bizi durdurabilecek kapasitede takim yok.

Bazen yorumlari okurken morelim bozuluyor. Harbiden bu kadar kisa vadeli dusunen bir milletmiyiz diye.... Sonra donuyorum ve hocamizin bu sezon genclere yapilan yatirimlari goruyorum ve rahatliyorum. Tek endisem 1 sezon sampiyon olmazsak bizim simarik taraftar hocamizi da mi istifaya cagiracak diye ? Cengiz Baskan ve Terim hocamiz bu 5 yil icinden bu koltuklardan dusurulurse ozaman isimiz kuslardan beter olur.

Biraz sabir Galatasaray ailesi, Biraz guven! yolumuz acik, simdi calisma zamani!

Transfer nobetinde isyan etmeye bagirip aglamaya devam.. yok transfer yok .....

Hocamiz futbol anlaminda en dogrusunu yapiyor yuzde 99umuz halen anlamis degil. Bu problemler asla ve asla kisa vadeli cozulmez.
Gelece yatirim olarak bir cok genc muhtemel yildizlari topluyor hocamiz. Bizim taraftar olarak tek yapmamiz gereken sabirli olmak. Sampiyonluktan baska hedefimiz olmamali. Avrupa icin zaten kac yildir "yedek kadro" ile pas geciyoruz. Aynisini onumuzdeki 1-2 sezon da yapmaliyiz. Hedefimiz belki tuhaf olabilir ama asil cikisimizin ortaya cikacagi yillar 2021-2022-2023 olacaktir. Bunun icin sabirli olmamiz sart.

Tablo ortada. Tek engelimiz biz kendimiziz. Bir cogumuz sanki kosedeki bakkali calistirir gibi transfer yapmamiz lazim demesinden biktim.

Yolumuz acik goren yok. Sabirli bir sekilde istikrarli bir sekilde ve bu onumuzdek 5 yillik surecte bu "genclendirme operasyonundan" yilmiyarak yolumuza devam edersek Turkiye ligimizde bizi durdurabilecek kapasitede takim yok.

Bazen yorumlari okurken morelim bozuluyor. Harbiden bu kadar kisa vadeli dusunen bir milletmiyiz diye.... Sonra donuyorum ve hocamizin bu sezon genclere yapilan yatirimlari goruyorum ve rahatliyorum. Tek endisem 1 sezon sampiyon olmazsak bizim simarik taraftar hocamizi da mi istifaya cagiracak diye ? Cengiz Baskan ve Terim hocamiz bu 5 yil icinden bu koltuklardan dusurulurse ozaman isimiz kuslardan beter olur.

Biraz sabir Galatasaray ailesi, Biraz guven! yolumuz acik, simdi calisma zamani!

:tbr:

Net burcumuz 1 milyar TL demi ?

Kapanır 3-4 yılda Riva ve floryada'dan gelecek parayla birlikte de.... döviz ve faiz işlemini ne yapacağız asıl sorun orada bizim için bu süre zarfında

yayın gelirleri 2 kat değer kaybetmiş durumda bu arada sabit kurla alıyoruz yayın gelirlerini 3.26 seviyesinden alıyoruz ve neredeyse 2 kat değerlendi dövizler o yüzden önümüzdeki senelerde 2 milyon eurodan fazla maaş vermemeliyiz hiç bir oyuncuya alacaksak da kievden westham dan popüler oyuncu değilde fransa ikinci liginde 150 bin euro maaş alan ve iyi oynayan genç yabancı oyuncuları bulmamız lazım üstüne çağlar söyüncü, cengiz ünder de olduğu gibi altyapıdan oyuncu çıkartıp parlatıp satmamız lazım en karlısı alt yapı oluyor zira parlattığın dönem harici 100 tane genç e verdiğin 2-5 bin lira para oluyor ortalama bu 100 genç'in 1 tanesi semih kaya olunca 2 milyon euro ya satıyorsun 1 tanesi arda olunca 13 milyon euro ya satıyorsun o yüzden altyapı önemli

Üst Alt