Kulübümüzden, UEFA Mali Fair Play Yapılandırma Anlaşması Hakkında Açıklama | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kulübümüzden, UEFA Mali Fair Play Yapılandırma Anlaşması Hakkında Açıklama

DgjWZ_bX4AAyRTM.jpg

UEFA’nın Kulüp Finansal Kontrol Komitesi (CFCB) ile 13 Haziran 2018 tarihinde imzalamış olduğumuz yapılandırma sözleşmesi ile ilgili olarak bugün UEFA’nın resmi web sitesinde yayınlanan açıklamaya göre CFCB Soruşturma Kurulu (Investigatory Chamber) ile imzalamış olduğumuz yapılandırma sözleşmesi, CFCB Başkanı Jose Narciso da Cunha tarafından bir üst kurul olarak Yargı Kurulu’na (Adjudicatory Chamber) incelenmek üzere gönderilmiş olup UEFA’nın iç prosedürleri gereği gerçekleşen rutin bir işlemdir. Söz konusu Kurul ile imzalanan yapılandırma anlaşmasına herhangi bir etkisi yoktur.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

Galatasaray Spor Kulübü

Tescilli şikeci kuş beyinlilerin bilmem kaçıncı kez umutlanıp her seferinde ebesinin örekesini görüp kıçını ovuşturması artık tarafımda bir zevk oluşturmayıp hatta tarafımda acıma duygusu yaratmaktadır... :)

NOT: Alper moduma da bu NİTELİKLİ ve BELGELİ HABER için teşekkürlerimi sunuyorum :)

rutinse niye duyuruluyor ve bizim gibi s.a. yapan macabiye neden aciklama yapilmiyor
zaten review edilecekse neden karar teblig edilmeden edilmiyor
karar ciktiktan sonra review edilmesi taktirde karar bozulabilecekse neden rutin deniyor
sacma birsey
bi bok var ama ne anlamadim b ihtimal bisey olmaz da degisik birsey

rutinse niye duyuruluyor ve bizim gibi s.a. yapan macabiye neden aciklama yapilmiyor
karar ciktiktan sonra review edilmesi taktirde karar bozulabilecekse neden rutin deniyor
sacma birsey
değişik işler bizde olur bilirsin patron

sacma birsey
Hayri illa uçağı düşüreceksin yani.

SM-A320F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

sacma birsey

Sanırım kulüp temsilcileri de Sinan Bilgin ve Uğur Güzel’in kafa silxmesinden rahatsızlar.

Bir an önce açıklama yapma ihtiyacı hissetmeleri normal

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

sacma birsey

Bende tırsıyorum hala. Acaba hain lobici ac milanı susturmak için yapılmış olabilir mi ahbab?

Umarım men cezası gelmez.
Men cezası dışında hangi cesa gelirse gelsin bizim için daha iyidir.
En Azından trezege gibi yeteneksizleri zengin etmeyiz.

Mutsuzluğu tatmadan hep mutlu olmak istersin.
Oysa nelerin seni mutsuz ettiğini bilmeden, nelerle mutlu olacağını nasıl bilebilirsin ?

Kaynak:Osman SEDEN

Üst Alt