Kulubümüzü, Meriç Tunca Denen Adamı(!) Mahkemeye Vermeye Davet Ediyoruz


3235dezik.jpgFazla söze gerek yok.GSC
 
Cevap: Kulubümüzü, Meriç Tunca Denen Adamı Mahkemeye Vermeye Davet EdiyoruzKomedi bu adam.Birde efsane yarışma benzetmesi vardı.Gülmek için bire bir. :)Küfür eden arkadaşlara saygı duymak lazım. :)
 
Cevap: Kulubümüzü, Meriç Tunca Denen Adamı Mahkemeye Vermeye Davet EdiyoruzKoskoca Galatasaray kendini bilmez ağzından salyalar akan kuduz bir sefilemi cevap verecek. Demekki ne koymuşuz Dianayı içlerine. Beter olsunlar.
 
Cevap: Kulubümüzü, Meriç Tunca Denen Adamı Mahkemeye Vermeye Davet EdiyoruzBizde içimizden geçenleri M.Tunca'ya "Açık Mektup" şeklinde yazsak, sayfalara sığmaz heralde.
 
Cevap: Kulubümüzü, Meriç Tunca Denen Adamı Mahkemeye Vermeye Davet EdiyoruzAslında mesele bu adamın yazdıkları değil.Bunları yazmasına izin verilmesi.
 
Cevap: Kulubümüzü, Meriç Tunca Denen Adamı(!) Mahkemeye Vermeye Davet EdiyoruzBöyle hareketler mutluluğumu arttırıyor :D

Hazımsızlık kötü tabi :D

Comebackdiana :D
 
Cevap: Kulubümüzü, Meriç Tunca Denen Adamı(!) Mahkemeye Vermeye Davet Ediyoruzklübe mail atalım sessiz kalmamak gerek böyle şeref yoksunlarına
 
Cevap: Kulubümüzü, Meriç Tunca Denen Adamı(!) Mahkemeye Vermeye Davet EdiyoruzKudurmaya devam etsin... Bu şahsı bu kadar ciddiye alıp, prim yaptırmaya gerek yok diye düşünüyorum.
 
Cevap: Kulubümüzü, Meriç Tunca Denen Adamı Mahkemeye Vermeye Davet EdiyoruzSen gazeteci misin, adi şerefsiz haysiyetsiz herif. Gazeteci dediğin tarafsız olur. Sen ne pislik bir adamsın. Yalaka köpek. Hürriyet te yazıyor işte. Ercan adisi yazdırıyordur bunları. Paralı askerler. Sinirdem kıracam şimdi klavyeyi. köper herifler.
 
Cevap: Kulubümüzü, Meriç Tunca Denen Adamı(!) Mahkemeye Vermeye Davet EdiyoruzBizim arkadaş arasında bir tabirimiz var yarı insan yarı ... çocuğu diye.Normalde hiç sevmediğim birisine bunu söylerim ama bu herif yarım falan değil bu tamı tamına bir ... çocuğu gönül rahatlığıyla söyleyebiliyorum.
 
Cevap: Kulubümüzü, Meriç Tunca Denen Adamı(!) Mahkemeye Vermeye Davet EdiyoruzAdamın tipine bakıyorum, hakaret edesim geçiyor lan :asd:
 
Üst Alt