kulun bir planı varsa Allah'ın da bir planı vardır | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

kulun bir planı varsa Allah'ın da bir planı vardır

Cevap: kulun bir planı varsa Allah'ın da bir planı vardır

ilk defa sayın saykal'ın bir mesajını beğendim..:cool:

Emre Saykal'ın açtığı en güzel ve özel konudur. Kendisi ayakta alkışlanmaktadır tarafımdan.

Siz yaparsınız(plan), O(Allah) bozar.

Bu sürecin sonunda bu mesajları alıntılayacağım...

Allah bu iğrenç planları bozacak.. inşallah:016:

böyle bi konuya mashar olmanın haklı gururuyla beraber

[video=youtube;FCldXtcErlw]https://www.youtube.com/watch?v=FCldXtcErlw[/video]

Kusura bakmayın ama ilahi adalet beklemeyle bir şey olmaz. Haksızlığa karşı susup oturur da gökten yardım beklersen, daha çok beklersin. Lig TV'ni iptal etme, maça gitme, yürüyüşe katılma sonra ilahi adalet de. Eğer takım kötü oynarsa, haksızlığa da ses çıkarmazsak şampiyonluk gitti diye ağlamamalıyız.

Not: Kişisel olarak algılamayın. Genel olarak taraftarlara sesleniyorum.

Kusura bakmayın ama ilahi adalet beklemeyle bir şey olmaz. Haksızlığa karşı susup oturur da gökten yardım beklersen, daha çok beklersin. Lig TV'ni iptal etme, maça gitme, yürüyüşe katılma sonra ilahi adalet de. Eğer takım kötü oynarsa, haksızlığa da ses çıkarmazsak şampiyonluk gitti diye ağlamamalıyız.

sen bekleme o zaman renkdaş.

Gökte olan ne ki...?

okadar haksizlik yapiliyorki

herkes görecek sonunda ne olacagini... simdi pis pis siritan yüzleri O GÜN geldigindede görmek isterim...

her daim SON GÜLEN IYI GÜLERMIS

dinden vurursak bugüne uygun en anlamlı olay yezidin katliamıdır...şerrin yuvası kadıköy yezidin takımı f5 şu durumda.. :d

ama Allah herzaman zalimlerin zulmünü engellemez

öyle olsaydı dünya çok güzel bi yer olurdu

ama değil

gökte olan neymiş harbiden merak ettim ha...:sgr:

Gök mecazi anlamda, Allah'tan bahsediyorum. Anladığının da farkındayım.

Kendimizi kandırmaya gerek yok. Sen ses çıkarmazsan adalet gökten inmez. Eğer öyle olsaydı, dünyada kötülük diye bir şey olmazdı. Lig TV'sini iptal et deyince alternatifi yok diyen adamlar olursa, valilik izin vermedi diye söylenti çıkınca evden çıkmaktan vazgeçen adamlar olursa, yönetim uyursa, nasılsa şampiyonuz deyip golcü almazsan hakkını da yerler şampiyonluğunu da çalarlar. Dediğim gibi, kişisel algılamayın. Genel olarak durum bu.

Üst Alt