Kulüpler Birliği Oluşumundan Ayrılmalıyız - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kulüpler Birliği Oluşumundan Ayrılmalıyız

Cevap: Kulüpler Birliği Denilen Çıkar Odaklı Oluşumdan Acilen Ayrılmalıyız

Kulüpler birliği sadece süper lig kulüplerini barındırdığı müddetçe havuz odaklı çalışmaktan vazgeçmeyecektir. Çıkalım bence de..

Geçtiğimiz yıllarda Özgener Federasyonu ve Sarvan MHK'sıyla şampiyon olamayacağımızı hissetmiştim.Özgener ayrılınca biraz umutlanır gibi oldum futbolun yeniden yeşil sahalarda oynanacağına ama şimdi tekrar umutsuzluğa kapıldım ve sadece gücün ve paranın el değiştirdiğini üzülerek görüyorum.Olanlara inanmakta güçlük çekiyorum .Adamlar adalet isteyenin değil futbolu terörize edenin yanında yer alıyorlar.Üstelik bunu yaparken seni fırsatçı olmakla suçluyorlar , bunu nasıl bir iştir anlamadım.Bu insanlar bu kadar mı kifayetsiz, yetmedi mi yıllarca Türk futbolunu sömürdükleri, Allahaşkına bu insanlar Türk futbolu için bugüne kadar ne yapmış bina dikmenin dışında.

Müteahhit gibi sadece tesis yapıyorlar ilk depremde yıkılan onların yaptıkları oluyor.Düşsünler artık Türk sporunun yakasından bu sülükler.

Bugüne kadar ezeli rakip ebedi dost diyenlerden biriydim ama şu olanları gördükten sonra "Fenerbahçe Spor Kulübü" adının ve destekçiliğinin Türk Spor tarihinden sonsuza kadar silinmesini istiyorum.

Ve evet mümkünse kulüpler birliğinden ayrılalım.Eğer şikeye bulaşan takımlar gereken cezayı kısa süre içinde almazsa Galatasaray mümkünse ligden de çekilmeli. Evet sponsorlar desteğini çeker ,çok büyük reklam geliri ve yayın hakkı geliri kaybına uğrarız ama bu kulübün sadece Türkiye'de değil tüm dünyada milyonlarca taraftarı var.Galatasaray sadece bir spor kulübü değil, dev bir camia.Kendine pekala başka mecralarda da rekabet alanı bulabilir, bulamazsa da 106 yıl önce yaptığı gibi alan yaratır.Diğerleri de kendi bataklığında boğulsun.

Alayı rezil alayı şikeci alayı biatçı. Bir dakika durmayalım...

Cevap: Klüpler Birliği Denilen Çıkar Odaklı Oluşumdan Acilen Ayrılmalıyız

Varsa bu pislikten kurtuluş havuzdan çıkalım. Galatasaray düşündüğümüzden çok çok daha büyük bir camiadır. GS TV 'de maç yayınlamak da bizi ihya eder. Para uğruna kişiliklerini satan yöneticilere de en güzel cevap olur. Tek istediğim şu havuzdan çıkmak artık. ha

Sanırım ligtv de ki en çok paya sahip taraftar Galatasaray taraftarı.

Derhal çıkmalıyız.Bjk de taraftarını dinler çıkarsa görsünler bakalım protesto nasıl oluyormuş.

Yemişim ekonomik çıkarlarını. İlk önce adam olmayı öğrensinler ondan sonra birlikten bahsetsinler.

Biz futbol izlemek istiyoruz. Onun bunun çıkarı bizi ilgilendirmez.

Bu pislik oluşumdan ayrılmalıyız.

kulube mail atalım bu konu hakkında alayına resti çekelim .

ne işe yarar ki kulüpler birliği çıksan kalsan farketmez

İlhan Cavcav gibi mezarcıların olduğu yerde ne işimiz var? Kulübümüze herhangi bir zararı yoksa çıkmalıyız.

kesinlikle kulübe mail atalım kulüpler birliğinden ayrılmalıyız

bence de atalım, bir arkadaş şöyle güzel bir metin yazsın, ben onu ilk mesaja koyarım

şöyle duygusal bir yazı olmalı, "sizden arshavin veya keitayı getirmenizi değil, bu çıkar odaklı oluşumdan ayrılmanızı istiyoruz" falan diye...

Oyle kafamiza gore cikamiyoruz diye biliyorum, ama bu ortamda cikar oldugu apacik ortada. Tff karari acikliyor hemen kulupler tesekkur aciklamasi yapiyor.

Klüpler birliğinden çıkılabilir mi bilmiyorum ama Havuzdan çıkılamaz diye biliyorum. Ligden ihraç bile edilebiliriz. Havuz ilk uygulanmaya başladığında özellikle Fenerbahçe ve biz havuza katılmamak için 40 dereden su getirmiştik. Ama Federasyon ya katılırsınız ya da ligden atılırsınız restini çekmişti.

kulüpler birliğinde belli bir süre katılmamak lazım. bu çok doğru bir tepki olacakdır şikenin yanında olan kulüplere.

fakat havuzdan çıkmamız imkansız zaten ciddi bir borcun altındayız ve havuz gelirlerimiz temlikli.

Havuzdan çıktığımız an bitersiniz bunu bilin! kulüpler birliği zaten çıkar amaçlı bir suç örgütünden farksız bir oluşum bu oluşumda bulunmamız hata zaten..

Üst Alt