Kulüpler Birliği Toplantısına Maliye ve Spor Bakanları da Katılacak! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kulüpler Birliği Toplantısına Maliye ve Spor Bakanları da Katılacak!

Bir basin bildirisi ile cumhurbaskaninin gorusune saygi duyduklarini fakat yapilmis anlasmalar ve yayinci kurulusla alakali gerekcelerle uygulayamayacaklarini aciklarlar diye dusunuyorum

Kemiksiz aliyor, ayrica olan vergi vb kisim ekstra klubun uzerinde

o yuzden atiyorum selcuk 2,9 alirken maliyeti 4 e yaklasiyor ivir zivirla

ya senin de bana garezin mi var , bu adamin ismini duyunca bile tiksinti geliyor , selcuk demeyin bana ya , baskasindan ornek verelim

fernando ! Mesela
Selcuktan bende nefret ediyorum.
Forumda zirveye oynarim nefret konusunda.
:D

SM-G610F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Özerk değil mi TFF, normalde karışırlardı ama göz önünde yapmazlardı. UEFA'nın kesin kuralı var "futbola siyaset karışamaz" diye. Hatta süper lig takımları bu parasal anlamda muazzam geliri görünce siyaseti ekarte etmek için Kulüpler Birliği Aş.'yi kurdular(Aziz Yıldırım'a helal olsun). Şimdi bu özerk ve özel iki kurum arasına siyasi otorite giriyor. Hemde göz göre göre ve futbolun en önemli kalemine müdahale ediyorlar; ki halk istemediği halde bu riskli işe soyunuyorlar...

Yine imdatlarina kostu

erdogan.20110716233915..jpg

Bu ani değişikliğe acaba Fikret Orman'ın dünkü açıklamaları etkili olmuş mudur?

Bu iki bakan "aman beyler saçmalamayın, etmeyin, yabancı sınırına karşı olduğunuzu açıklamayın; cumhurbaşkanını üzmeyin" demek için geliyor olabilir!

Bu ani değişikliğe acaba Fikret Orman'ın dünkü açıklamaları etkili olmuş mudur?

Bu iki bakan "aman beyler saçmalamayın, etmeyin, yabancı sınırına karşı olduğunuzu açıklamayın; cumhurbaşkanını üzmeyin" demek için geliyor olabilir!
gelmiyorlar, ayaklarina cagiriyorlar.
Birisi ayagina cagiriyorsa dinlemek icin degil, dikte etmek icindir.

Klup baskanlarinin cogunlugu icin ankara (ozellikle karayolu ile ulasanlar) daha uygun gorulmus

hepsinin katilimi acilen de gerektigi icin istanbuldan ankaraya alinmis diye okudum bir yerde , mantikli

dikte olmaz , fikir alisverisi diyelim

ayrica spordan gelen kisiler kendi fikirleri arkasinda dimdik durabilmeliler

FLAŞ | Kulüpler Birliği Toplantısı ertelendi. Kulüp Başkanları, Ankara'ya çağırıldı. Spor Bakanı ve Mali Bakanı ile görüşecekler.(TRTSPOR)

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Üst Alt