Kulüpler İmzaladı l Hapis yerine, Para Cezası İsteniyor - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kulüpler İmzaladı l Hapis yerine, Para Cezası İsteniyor

Cevap: Kulüpler İmzaladı l Şike Suç Değil

Bizim yöneticiler böyle bir belgeye imza atmalılar. UEFA kabul eder veya etmez bizim duruşumuz bu olmamalı.

bu konuda durmak da boş aslında. birilerinin çırpınışları da mide bulandırıcı.

Kimse kusura bakmasın, isterlerse her branşta dünyanın en iyi takımını kursunlar, bu saçmalığa imza atan bir Galatasaray yönetimi benim için yok hükmündedir.

bu konu boş yani konuşmaya değmez lan.UEFA affetmez bilyonuz.çırpınışlara aldırmayın. kendimi küfür ederek tatmin edecektim ama ceza almaya değmez. iddianame çıktığında burda olucam.

bu konu boş yani konuşmaya değmez lan.UEFA affetmez bilyonuz.çırpınışlara aldırmayın. kendimi küfür ederek tatmin edecektim ama ceza almaya değmez. iddianame çıktığında burda olucam.

Mesele UEFA'ni affedip affetmeyecegi, yasanin meclisten gecip gecmeyecegi degil, mesele boyle bir sacmaligin altina bizim yonetimin de imza atmasidir. Derhal tepki gosterilmelidir.

Ha ayrıca bunun altına imza atmak rezalettir başka birşey değil.

yuhhh be. Bırak imzalamayı bu tarz işleri aklından bile geçirmek ahlaksızlıktır. Nasıl insanlarmışsınız be.

iyide beyler bu imza atılan şeyin içerigini biliyormusunuz da yonetime sallıyorsunuz?belki küme düşme maddesiyle alakası yok..bence erken sallamak için.

Yönetim bir açıklama yapmalı. Şikecilerle aynı kayığa binmek bile Galatasaraylılık ilkelerine aykırıdır. Önce " bizde olsa yok hemen ihraç, yok disiplin kurulu, yok asalet bunu gerektirir " gibi laflar edlilip sonra yüz kızartıcı bir suça ortak olunamaz. Teklifin içeriği ne olursa olsun ( belliki şike ile ilgili ) altında Galatasaray ın imzası olmaması gerekirdi.

" Ateş üfleyerek sönmez " sözü başka bir yönetime mi aittir ?

Eğer yönetim bir açıklama yapmazsa, bilin ki yapamadığı içindir...

bundan birşey çıkmaz hükümet değiştirmem diyor uefa nın tavrı net hükümetin tavrından sonra tüpçü ve yalakası antep imzasını geri çekmedimi birşey çıkmaz bu kağıttan

Bence sizler birseyi karistiriyorsunuz....

Bu Atilan imza bence Kisiler icin gecerli olan kisim.. Devlet ile alakali.. Anayasa degisimi. Bende Aziz Yildirim´in Sike yüzünden 80 Yil Hapis yatmasina karsiyim. Bu Sacmalik. Bu Imzalar O Hapis Cezasinin en fazla 1 Yil olmasi icin...

TFF Talimatnamaesi zaaten degisemez.. Degistirseler UEFA ve FIFA asar Türk Futbolunu... TFF Talimatnamesinde Sike Cezasi bellidir.

Bence sizler birseyi karistiriyorsunuz....

Bu Atilan imza bence Kisiler icin gecerli olan kisim.. Devlet ile alakali.. Anayasa degisimi. Bende Aziz Yildirim´in Sike yüzünden 80 Yil Hapis yatmasina karsiyim. Bu Sacmalik. Bu Imzalar O Hapis Cezasinin en fazla 1 Yil olmasi icin...

TFF Talimatnamaesi zaaten degisemez.. Degistirseler UEFA ve FIFA asar Türk Futbolunu... TFF Talimatnamesinde Sike Cezasi bellidir.

TFF talimatnamesi ile alakali degil zaten. Bu ceza kanunu ile ilgili. Ama, bu cezanin 1 yila indirilmesi demek sike yapanin hapis cezasi almayacagi demek. Parasini oder cikar disari. Polisin de yaptigi bosuna caba olur. Hele hele bunun uzerine TFF de bir yolunu bulup sike yapan kulupleri cezasiz birakirsa o zaman hep beraber seyrederiz cumbusu. Sike yapan yapana. Insallah hukumet bu olaya destek olmaz.

Adnan Öztürk 'ün niye imzası var anlamadım. İmzalamak zorunda mıyız? İmzalamazsak ne olurdu? Zaten bişey değişmeyecek imza toplansa bile ama bizim de imzamızın olması çok garip.

TFF talimatnamesi ile alakali degil zaten. Bu ceza kanunu ile ilgili. Ama, bu cezanin 1 yila indirilmesi demek sike yapanin hapis cezasi almayacagi demek. Parasini oder cikar disari. Polisin de yaptigi bosuna caba olur. Hele hele bunun uzerine TFF de bir yolunu bulup sike yapan kulupleri cezasiz birakirsa o zaman hep beraber seyrederiz cumbusu. Sike yapan yapana. Insallah hukumet bu olaya destek olmaz.

Adam Öldüren bir kisinin 5 Yilda cikip Kurtulmasinin Yaninda Sike birsey degildir. Onun icin Suanki Ceza Kanunu gercekten yanlis. Hangi Mantikla yapildi bilmiyorum.. Üstün Zekali Politikacilar yine iste.. Avrupanin hemen hemen bütün Ülkelerinde bu olay en fazla 2 Yil Ceza yemege Mahkum olmaktir.. Ki bence Türkiyede de en fazla 2 Yil olmali. Lakin Benim icin Önemli olan TFF Talimatnamesi. Kulüp baskani Belki hapisden Kurtulur ama Kulübün o Kurumun Yiyecegi Ceza ve Alnina sürecegi Lekeyi Taraftarina aciklayamamak daha büyük bir Ceza olsa gerek...

Önemli Olan TFF Talimatnamesi. Kulüplerin Alacagi cezalar yeterde artarda bence...

Kulüplerin imza attığı 6222 sayılı kanunun değişiklik talebi. yani şahıslara verilen cezalarda indirimler isteniyor, şikenin suç sayılmaması için bir istek yok

Cevap: Kulüpler İmzaladı l Cezalarda İndirim İsteniyor

Meclis Başkanı nın TV de bir konuşmasını duymuştum bu konu ile alakalı. Biz kanunları kullanmak için çıkartıyorz değiştirmek için çıkartmıyoruz demişti. Bakalım ne olacak. Bence boşuna topluyorlar o kadar imzayı. Bence hapis cezası olmalı. Ancak 80 yıl değil tabiki. 2 yıl olabilir. Ancak ŞİKE YAPAN TAKIM KESİNLİKLE VE KESİNLİKLE BULNDUĞU LİGDEN ALT LİGLERE DÜŞÜRÜLMELİDİR. Niçin? Çünkü dünyanın her yerinde kabul görmüş bir kanundur bu. Şike yapan takım küme düşürülür. Türkiye de de aynısı olmak zorundadır. Onlarca kez söyledim. Bu şike olaylarının içerisinde büyük klüplerin adı geçmeseydi, mesela İBB, Karabük isimleri geçseydi sadece emin olun bu iki takımda sorgusuz sualsiz TFF 2. Ligine gönderilmişlerdi. Gözlerinin yaşına bakmaksızın.

Üst Alt