Kulüpler Şike Maddesinde Değişiklik İstedi ! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kulüpler Şike Maddesinde Değişiklik İstedi !

Cevap: Kulüpler Şike Maddesinde Değişiklik İstedi !

O biraz sıkar da değiştirilse bile suçun işlendiği tarihlerdeki yasalar geçerli olmaz mı?

Devam eden bir dava sırasında ilgili yasa değişirse hangi yasa (eski/yeni) sanığın lehine ise o uygulanır.

Ben bunu hukukçu arkadaşlardan duymuştum, az önce bir arkadaş başka bir konuda da açıkladı, bir de adı var bu olayın, pozitif bir şey.

bu değişikliğe izin vereceğimizi hiç zannetmiyorum Aysal mutlaka bişeyler yapar..

Türk futbolunu TFF'nin değil bu çıkar odaklı Kulüpler Birliği'nin yönettiği de belli olmuş oldu. Birileri el atmalı yoksa sittim sene futbolumuz bu pisliğin içinden çıkamayacak. Resmen tiyatro izliyoruz ve benim canım sıkılmaya başladı bu kanunsuzlardan !

Açık açık şikeyi örtelim diyo adamlar ve kimse sesini çıkarmıyo

Eğer ki bu saçmalıklar yüzünden UEFA, Türkiye'deki takımların alayını men etmezse neyim!

Bu Cavcav denen omurgasız sığır türk futbolundan uzaklaştırılmalıdır Benim korkum Uefa hepten ceza verecek bu herifler yüzünden yoksa bu havhav istediği kadar bağırsın

Futbolun güzelliği,Türk futbolu,nun geleceği,tribündeki kavgalar yaralanmalar hatta ölümler bu kişiliksiz adamların umurunda değil.Aman düzenimiz bozulmasın paralar akmaya devam etsin gerisi önemli değil bu dinazor beyinlilere göre.

neden ülke futbolu gelişmiyor diyorlar sonra

pislikle gelişebilen tek canlı domuzdur

bu pisliğin içinde futbolcunun gelişmesi mümkün değil

messi türk olsa emin olun şuan 3. ligde kaybolmaya yüz tutmuştu

açıkçası bu yasa geçerse akp ye oy verdim diye kendimi asla affetmem

bundan sonrada asla ama asla oy vermem

verene de mani olurum

Bunun böyle olacağı belliydi. Talimat değişikliğinin yapılacağı az çok biliniyordu.

Hukuksuzluğu yok etmek yerine,hukuku yem etmek diye buna derim...

Türklüğümüzle gurur duyuyoruz fakat gerçekten bizden cacık olmaz.Şikecileri korumak için önce ligin statüsü değişti,şimdi de disiplin talimatları. Biz kanunsuzluğu yok edeceğimize onu besliyoruz...

Yazıklar olsun !

neden ülke futbolu gelişmiyor diyorlar sonra

pislikle gelişebilen tek canlı domuzdur

bu pisliğin içinde futbolcunun gelişmesi mümkün değil

messi türk olsa emin olun şuan 3. ligde kaybolmaya yüz tutmuştu

açıkçası bu yasa geçerse akp ye oy verdim diye kendimi asla affetmem

bundan sonrada asla ama asla oy vermem

verene de mani olurum

Bu karar,a evet diyenlere hayır bendende.

herkez el birligi ile Sikeyi örbaz etmeye calisiyor, dinleri imanlar para olmus.....

üzmeyin kendinizi biz Galatasaray olarak bu kararı asla aldırmayız, bu konuda güveniyorum bizimkilere, hemen klüpler birliğinden ayrılmalı ve gerekli şikayetleri yapmalıyız...

Eğer siyaset işin içine girer ve şu dönemde talimatı değiştirirlerse,FIFA ve UEFA Türk futbolunu darmadağın eder.FIFA nın şikeden bile daha çok nefret ettiği şey varsa o da futbola siyasetin karışmasıdır.

Toptan çökeriz ve o kulüp başkanları olacak adamlar sokağa çıkamayacak hale gelir 3 kuruş para için.

Üst Alt