GSC Haber Kulüplerin Haziran 2018 - Haziran 2019 Bilançoları Açıklandı

Emrah Duvar

10 Numara!
Falcao sandım kırmızıyı görünce. Yapmayın şöyle şeyler şu dakikalarda 🐯

Erman Oktay

Aslan Üye
Şampiyon olup şampiyonlar ligine giden takım her sene kar eder.Bu sene de şampiyon olursak ffp den kurtulup çok iyi bi yapılanmayla büyük fark atarız diğer takımlara.

Mert Akman

10 Numara!
Demekki şampiyonluk serisini 2 yıl daha çıkarsak şikeciler ve tinercilerin batışını rahatlıkla izleyeceğiz.Bizde buranın bayern i olacaz çok yakında.

Keramettin TANRIVERDİ

"Bizi sevenleri üzmeyelim baba"
Yönetici
Administrator
Şampiyon olup şampiyonlar ligine giden takım her sene kar eder.Bu sene de şampiyon olursak ffp den kurtulup çok iyi bi yapılanmayla büyük fark atarız diğer takımlara.
Her takım kar eder diye bir kaide yok, 7-8 sonra ilk kez bu yıl kar ettik yıllık bilançoda.

Lakin buradaki fark direk Şampiyonlar ligi geliri ile ilişkili önceki yılla arasındaki farka bakarsak.

Erman Oktay

Aslan Üye
Her takım kar eder diye bir kaide yok, 7-8 sonra ilk kez bu yıl kar ettik yıllık bilançoda.

Lakin buradaki fark direk Şampiyonlar ligi geliri ile ilişkili önceki yılla arasındaki farka bakarsak.
Her takım demedim başkan "şampiyonlar ligine giden takım her sene kar eder" dedim. (y)

Fatih Hacı

Taçsız Kral
Önceki yıl aynı dönemlerde 216 milyon zararımız vardı.

Kısacası fark Şampiyonlar Liginden gelen yaklaşık 250 milyonluk gelirden kaynaklanıyor.

Ve buda saglikli degil. Avrupa geliri olmadan zarar etmemek önemli. Sampionlar ligi garanti degil sonucta.

Mesela bu 30 milyon kar sonucunu ele alirsak bir kere gidemeszek 6-7 senede o bir yilin zararini cikarta biliyoruz.

Halil Tolga

Tecrübeli Üye
Soyle forma, stad isim hakki, kol vs vs derken toplam 20 milyon euro sponsor bulsak UCL'ye gitmesek bile rahatlariz.

Keramettin TANRIVERDİ

Yönetici
Administrator
Her takım demedim başkan "şampiyonlar ligine giden takım her sene kar eder" dedim. (y)
İşte ben de Şampiyonlar ligine giden her takım kar eder diye bir kaide yok demek istedim :)

Al-sat mevzusu da işimize yaradı üstüne önceki yıla göre maaş bütçesini de düşürdük ve kur artışındaki zararımızı elimine ettik.

Keramettin TANRIVERDİ

Yönetici
Administrator
Ve buda saglikli degil. Avrupa geliri olmadan zarar etmemek önemli. Sampionlar ligi garanti degil sonucta.

Mesela bu 30 milyon kar sonucunu ele alirsak bir kere gidemeszek 6-7 senede o bir yilin zararini cikarta biliyoruz.
Aslında bu yıl biraz ekstraydı çünkü kur artışı ciddi seviyede oldu, gelirleri de kıstık. Totalde baktığımızda fark ŞL geliri rakamı ama euro bazında giderleri düşürdük bu başarıdır.

Yine de hep diyorum zaten Avrupa odaklı gidiyor finansal durum, proje üretemiyor yönetim, sponsor da bulamıyor.

Üst Alt