GSC Haber - Kulüplerin Haziran 2018 - Haziran 2019 Bilançoları Açıklandı - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Kulüplerin Haziran 2018 - Haziran 2019 Bilançoları Açıklandı

Teknik olarak mümkün mü bilmiyorum ama tüzük müzük bir şekilde yönetimlerin denetim altına alınması gerekiyor, hoş bizim liseliler sevmedikleri adama iş yaptırmaz bu sefer de. Süreklilik olsun başka bir şey istemiyorum kimse Galatasarayın parasını baba parası yiyen zengin sıpası gibi harcayamasın.
Abi özel bir şirkette CEO olsalar ve bunu yapsalar kovulurlar açık ve net. Yer mi bunu eklemek, yemez.

Alinti

UEFA'nın ücretten kastettiği durum budur ve tablo ortada yaklaşık 271 milyon yani 41 m € (31 Mayıs kuru) https://t.co/NWzVhRsLVU

EBjWxsIXYAEip3E

Önümüzdeki yıl da kar açıklarız sanıyorum.

2019 - 2020 CL gelirleri Haziran 2020 de tahakkuk edecek yanlış bilmiyorsam.

Eğer doğru ise bu yıl Şampiyon olmak diğerleri ile aranın neredeyse kopması demek.

Lakin aranın açılmasına ya da kopmasına müsaade etmezler. Hakem, VAR falan derken bir şekilde önümüzü mutlaka kesecekler.

SM-G935F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Galatasaray bu yıl geçen yıla kıyasla daha rahat şampiyon olacak.

Abdullah Avcı balonunun sönmesini de zevkle izleyeceğim.

ligi 2.bitirsekte kar acıklayabiliriz ama güclü sponsorlar bulmalıyız öyle nef mef degil tabi ve herseyimizi cok iyi pazarlayıp paraya döndürmeliyiz

Gelir artışı euro bazında yüzde 41, gider artışı yüzde 6. Gider artışında oyuncu alımının etkisi vardır.

Bu arada artık 3 m euro üzeri sözleşme vermemeliyiz dünya yıldızı alınmadıkça, bu çok önemli. Fernando gitti Mariano gidecek, Feg ve Belhanda'nın maaşları çok yüksek keza Muslera'nın da.

Yüzde yüz katılıyorum. İşte bu yüzden Falcao gibi bir transfer istemiyorum.

Şampiyonlar Liginde iki maç alırsın maaşını çıkartırsın gibi bir durum yok. Çoğu kişinin yanıldığı nokta bu.

Üst Alt