Küme Düşme Yok - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Küme Düşme Yok

Cevap: Küme Düşme Yok

Küme düşme olmazsa UEFA Yunanistanda yaptığına yapar gelir tehdit eder bekler ve bir anda feneri 3.lige düşürür.

Böyle olacak.Bazıları kendini kandırsın arkadaşlar takmayın kafanıza.

bu kulüplerin hepsinin derdi para. o zaman Galatasaray olarak şunlara bir dur diyelim.

Havuzdan çekiliyorum. Cezalar verilmez olaylar devam ederse Ligden de çekiliyorum.

havuzdan çekilmeye yeltensek bile bu onlar için hemen caydırıcı olmaz mı? Çekilme hakkımız yok mu havuzdan ?

Siyaset'in karışmadığı bir yer mi var günümüzde... Eğer bu yasa değişirse FB'liler haklı olur bu bir temizlik operasyonu değiş Aziz'i bitirme operasyonu olduğunu kanıtlar...

bu kulüplerin hepsinin derdi para. o zaman Galatasaray olarak şunlara bir dur diyelim.

Havuzdan çekiliyorum. Cezalar verilmez olaylar devam ederse Ligden de çekiliyorum.

havuzdan çekilmeye yeltensek bile bu onlar için hemen caydırıcı olmaz mı? Çekilme hakkımız yok mu havuzdan ?

Belkide Refik Akın 'ın gerekeni yaparız demesinin sonuclarından biri de bu olabilir.

Mesut biz çekilelim desek kimsenin umrumda olmaz malesef caydırıcı olmaz.Birilerinin derdi kurtarmak.

Küme düşme olmazsa UEFA Yunanistanda yaptığına yapar gelir tehdit eder bekler ve bir anda feneri 3.lige düşürür.

Böyle olacak.Bazıları kendini kandırsın arkadaşlar takmayın kafanıza.

Umarım renkdas,İnsallah Uefa bunlara öyle bir tokat vuracak ki,Bankasya ya bile sükredecekler!

UEFA nın onay vermesi traji komik bir durum olur , UEFA yetkilisi açıklama yaptığı gün genel kurul kararı açıklanıyor , sonrada UEFA kabul etti deniyor.UEFA kendi ayağına kurşun sıkmaz gibi geliyor varsayalım denilen gibi oldu sonra kim takar UEFA yı.

Belki havuzdan cekilme olabilir.O zaman Köpekler Birligi bize yalvarmaya başlar.Para nereye,bunlar oraya...

UEFA nın onay vermesi traji komik bir durum olur , UEFA yetkilisi açıklama yaptığı gün genel kurul kararı açıklanıyor , sonrada UEFA kabul etti deniyor.UEFA kendi ayağına kurşun sıkmaz gibi geliyor varsayalım denilen gibi oldu sonra kim takar UEFA yı.

Çok net;

Uefa iradesi herşeyin üstündedir!

cnntürkte emre tilev allahına kurban adam döktürüyor: 1950den beri en kötü federasyon dedi rezil bir karara imza atıyorlar dedi

cnntürkte emre tilev allahına kurban adam döktürüyor: 1950den beri en kötü federasyon dedi rezil bir karara imza atıyorlar dedi

Tarih hic bir zaman bu Federasyonu unutmuyacak,kıyamete kadar bu leke o kararın altına imza atanların alınlarında mühürlü kalacak .Öteki tarafta verecegi hesaplarda cabası.(bu karara imza atarlarsa)

havuzdan çekilsek kimsenin umrunda olmaz yani?

Mesut görüyorsun tek dertleri fener.Laflar belli fener düşerse türk futbolu biter.Malum Türkiyenin tek avrupası kazanan takımı ya ondan en büyük takım.

Transferde bile kolaylık sağlıyorlar Mesut.:(

Gene umrunda olanlar olur.Orduspor falan der ne oluyor işte.

Üst Alt