Kupa maçlarımızı Ömer Üründül yorumlamasın! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kupa maçlarımızı Ömer Üründül yorumlamasın!

Cevap: Kupa maçlarımızı Ömer Üründül yorumlamasın!

Geçiniz efendim. Takmayın yorumcuyu geçer gider..

zaten takmaya takmaya medyadaki gücümüzü kaybediyoruz. Ülkemizde sesi çıkan her istediğini yaptırır sesi çıkmayan da hep mağdur olur. İşte zürriyet gazetesi ortada. adamların işi gücü bizle uğraşmak. biz de hak ettikleri cevabımızı vermeliyiz. Ben ercan saatçi zürriyet sporun başına geçtiğinden beri gazete almadım, netten okumadım. sadece arkadaşlar ve forum aracılığıyla meriç tunca denen karaktersizin birkaç yazısını okudum. artık sessiz kalmamalıyız. Galatasaray Türkiye'dir bunu herkese hissettirelim.

Ben şu ana kadar kasıtlı olarak takımımız aleyhine yorum yaptığına tanık olmadım. Yorumlarında kendi tespitlerini ortaya koyarak eleştirmesinde sakınca görülmemeli. Kaldı ki kendisi Fenerbahçe ve teknik heyetini galip geldiği maçlarda bile eleştirmiştir. Aynı zamanda sıkı bir Hakan ŞÜKÜR hayranıdır.

Bende hiç sevmiyorum Ömer Üründülü..Yanlı olduğuna inanıyorum..

ömer üründülü severim bu tepkinizi anlayamadım

ayrıca ben maçı kendi kafamda yeterince yorumluyorum banane yorumcudan...:cool:

Allah biliyor ya ben maç seyrederken yorumcuyu duymuyorum bile kendimi o derece maça odaklıyorum :D

bu adamın yorumladığı fener maçlarının kaydı varsa bir defa izleyin.fener gol attığında deliler gibi sevinirken rakip attığında 1 dakikadan fazla susması çok manidar:D

neden yorumlamasinmis???? sacmalik. yaninda birde selcuk yula olursa daha guzel stres atmazmiyiz? yalanmi?

Bir takım yeniyorsa ön liberoları harikadır,yeniliyorsa kesinlikle sorun ön liberoda'dır :D

Bu kadar sığ mantıkla düşünen bir adam!

Galatasaray Kollektif futbol oynayaraktan İngilizleri aganigi naganigi yapmak suretiyle UEFA Kupası'nı kazandı.:2aloh1:

Bloklar arası bağlantı kuruldu, KamamaM vurdu. Kollektif futbol oynandı Totenem kazandı, mAnçester kaybetti. Olay bundan ibaret.

Dikkat ederseniz medyada tarafsızım diye geçinen isimler yavaş yavaş Galatasaray'a sallamaya başladı. Rıdvan-two-three olsun, Ömer dede olsun, ercan saatçi isimli lavuğun gazetesinde küçük hakan'dan sonra diğerleri olsun. Medya Anti-GS'ciliğini iyice ortaya çıkarmaya başladı artık. Eee tabi, sen ara transferde dünyaca ünlü isimleri takıma kat, Avrupa'da bile konuşulsun, ezeli rakiplerin transfer bile yapamayıp, "istediğimiz oyuncuyu alırız ama kadromuz yeterli" ayağına yatsın.

Ulan hepinize rağmen şampiyon olacaz, ondan sonra takıma nasıl sallayabileceksiniz bakalım.

Bloklar arası bağlantı kuruldu, KamamaM vurdu. Kollektif futbol oynandı Totenem kazandı, mAnçester kaybetti. Olay bundan ibaret.

Drobga da gol attı ayrıca.

Yavuz Seckin yorumlamali bence.

41000000000986959.jpg

Üst Alt