Kupa maçlarımızı Ömer Üründül yorumlamasın! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kupa maçlarımızı Ömer Üründül yorumlamasın!

Yanlı, taraflı, futbol cehaleti içerisinde yapılacak yorumları Galatasarayımızın maçlarında dinlemek istemiyoruz. Ömer Üründül kendi sempatisi bulunduğu takımın maçlarını yorumlasın bizim maçlarımızda olmasın. Bunun için TRT'ye ben ilk maili atıyorum renkdaşlar. birer mail atalım bu adamın yorumlarından kurtulalım.

Cevap: Kupa maçlarımızı Ömer Üründül yorumlamasın.

Oh be Ömer Üründül'ü desteklemeyen tek kişi ben değilmişim.:):)

basketbol,olimpiyat,futbol hepsini bu adam yorumluyor.Beş kelimeden oluşan dağarcığı da insanı spordan soğutuyor.

Yanlı, taraflı, futbol cehaleti içerisinde yapılacak yorumları Galatasarayımızın maçlarında dinlemek istemiyoruz. Ömer Üründül kendi sempatisi bulunduğu takımın maçlarını yorumlasın bizim maçlarımızda olmasın. Bunun için TRT'ye ben ilk maili atıyorum renkdaşlar. birer mail atalım bu adamın yorumlarından kurtulalım.

umut bey çok önemli bi konuya değinmişsiniz bende mail atıyorum diğer arkadaşların da duyarsız kalmayacağını düşünüyorum

Bu adam nedense her maçta Rijkaard 'a sallamaya devam ediyor.

biraz daha ileri gidip kupa maçlarını trt yayınlamasın diyecektim ama anlaşması olduğu için ona müdahale edemeyiz :D maç yayınlamasını da beceremiyorlar :D

Bu adam ne sıfatla maç yorumluyo, kimden torpilli

Sokakdan rasgele bi adam getir daha iyi yorumlar

adamın spor geçmişi yok ya. bizler yorum yapsak daha iyi yaparız adamdan. cebinde parasıyla dünya kupalarını yerinde izlemiş. sporla alakası bu kadar. ama torpille adam her spor dalının yorumcusu. ne yaparsa yapsın ama bizim maçlarımızda istemiyoruz artık.

Cevap: Kupa maçlarımızı Ömer Üründül yorumlamasın

Türkiyedeki en tehlikeli Spor yazari bu..!!!! Cok sinsi ve bircok kisinin gözünde Objektif olarak gözüküyor.. Oysaki cok ama cok Tarafli birisi..!!

Üst Alt