Kupada Göze Batanlar - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kupada Göze Batanlar

Cevap: Kupada Göze Batanlar

İlk gün sonunda Tshabalala'yı beğendim en çok. Tek başına karşı koydu Meksika'ya diyebiliriz. Kalecileri de benim tanıdığım biriydi ve hakikaten iyi bir oyuncu.

Ama en çok Şili ve Sırbistan takımlarını merak ediyorum.

Enyeama..

B_b2caa2b62aace3b62804db2d6e9d0cc5.jpg

Hemde Hapoel Tel Aviv'de oynuyormuş. Tam bize uygun on numara kaleci.

Enyeama..

B_b2caa2b62aace3b62804db2d6e9d0cc5.jpg

Hemde Hapoel Tel Aviv'de oynuyormuş. Tam bize uygun on numara kaleci.

Benim de dikkatimi çekti, tecrübeli de denilecek yaşta. Leo'dan daha kötü olmaz ya. Çok enteresan toplar çıkarttı, özellikle Messi'yi çıldırtmıştır sanırım. Ama böyle bir adamı Gs alır mı, almaya cesaret eder mi bilmiyorum.

Di Maria turnuvanın balonu olmaya aday.

Büyük takım oyuncusu değil. Portekiz, Hollanda liginde oynar anca.

Luis Suarez de tam anlamıyla bir balon.Kupada göze batanlar başlığını mahvetmek istemiyorum ama göze batanlar diyince her türlüsü makbuldür mantığıyla hareket ediyorum.

- Di Maria

- Luis Suarez

sırada kim var ? :)

Evet Hollanda liginden çıkıp dışarıda balonu sönen oyunculardan biri olur Suarez Avrupa'ya gelirse..

Önümüzde Huntelaar,Babel gibi gayet somut örnekler var.Suarez de turnuvanın balonlarından biri olacaktır.3 oldu :D

Öncelikle Santos ve ABD'li Onyewu gözüme çarpan iki oyuncu.Ayrıca Milner'ın bu İngiltere kadrosunda bu şekilde olmaması gerekirdi diye düşünüyorum.

Üst Alt