Kupada Göze Batanlar | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kupada Göze Batanlar

Bu konu altında izlediğimiz maçlardaki iyi oyuncuları konuşalım , tartışalım , analiz edelim.

İlk olarak ben Shabalala'dan bahsetmek istiyorum. G.Afrika'nın golünü attı. Çok hareketli , yaşı da daha genç ben denenebilir diye düşünüyorum. Bi Yattara havası var. Yattara'yı da çok beğenirim. Sağda Keita , solda Shaba tam şov yaparız aslında.Yıldızlaşabilir..

Cevap: Kupada Göze Batanlar

G.Afrika'nın sağ beki,Gaxa mıydı neydi sürekli bindiriyordu ama bizim o bölgeye ihtiyacımız yok.

Daha yeni başladı,çok iyi futbolcular çıkacağını düşünüyorum.

Güney Afrikanın kanat oyuncusu Modise. Orlando Pirates'te oynuyor. Bonvervis bedeli 4-5 Milyon € eder anca.

28 yaşında. Ayağına hakim, süraatli, topla iyi oynuyor, şutları da iyi.

Gourcuff biraz daha uğraşsa attığı frikiklerle kupaya damga vurabilir. Müthiş vuruyor toplara gerçekten. Uruguay'ın sağ beki ve sağ açığı iyiydiler. İsimleri hafızamda değil.

Güney Afrikanın kanat oyuncusu Modise. Orlando Pirates'te oynuyor. Bonvervis bedeli 4-5 Milyon € eder anca.

28 yaşında. Ayağına hakim, süraatli, topla iyi oynuyor, şutları da iyi.

Çok gol kaçırdı yav. Büyük takım oyuncusu olamaz bence.

Yarın için , Ninis'e dikkat Yunanistan'da.

Egidio Arevalo. Uruguay'lı orta saha oyuncusu. 28 yaşında. Penarol forması giyiyor. Bugün sahanın her yerinde ve Uruguay'ın en iyisiydi. Ayaklarına hakim, mücadeleci bir oyuncu. Top kontrolü ve top sürmesi iyi. Hız, Yaratıcılık, pas konusunda kendi mevkiisine göre fena değil. Değişim isteyen her kulübün bünyesinde isteyeceği bir oyuncu.

Çok gol kaçırdı yav. Büyük takım oyuncusu olamaz bence.

Yarın için , Ninis'e dikkat Yunanistan'da.

İlk gün heyecanına bağlıyorum ben onu. Topla iyi işler yaptı. Haftaya oynanacak onun hakkındaki görüşlerim daha da netleşecektir.

Ben en çok yarın adına Maradona'nın yeni gözdelerini merak ediyorum. Acaba Cambiasso ve Zanetti'yi hatta Gago'yu dışarıda bırakacak kadar ne gördü?

Zanetti yaşlandı alınmaması normal. Zanetti kadar Palermo'ya da karşıyım. Gago'dan çok Cambiasso alınmalıydı kadroya.

-------- Romero

Gutierrez--Samuel-Demich-Heinze

----Mascherano--Pastore--Veron----

---Messi--------------------Tevez

---------------Higuain

İlk 11'i süper olur. Ne olursa olsun Arjantin en iyi kadroya sahip takımlardan biri ve umarım oyunuyla zevk verir.

Söylediğin de haklıısın. Yaş falan ama benim en çok takıldığım nokta Cambiasso. Ona takınca devamı da geliyor.:) Bu yüzden de Maradona'nın Dunga'cılığını merak ediyorum, aldığı adamlar neler katabilecek, ne kadar iyiler?

Bir de Milito'yu unutma, bu formuyla.:)

Zanetti yaşlandı alınmaması normal. Zanetti kadar Palermo'ya da karşıyım. Gago'dan çok Cambiasso alınmalıydı kadroya.

-------- Romero

Gutierrez--Samuel-Demich-Heinze

----Mascherano--Pastore--Veron----

---Messi--------------------Tevez

---------------Higuain

İlk 11'i süper olur. Ne olursa olsun Arjantin en iyi kadroya sahip takımlardan biri ve umarım oyunuyla zevk verir.

Bana göre turnuva'nın en gözde ismi olucak di maria'yı unuttun gibime geldi :eek:

Söylediğin de haklıısın. Yaş falan ama benim en çok takıldığım nokta Cambiasso. Ona takınca devamı da geliyor.:) Bu yüzden de Maradona'nın Dunga'cılığını merak ediyorum, aldığı adamlar neler katabilecek, ne kadar iyiler?

Bir de Milito'yu unutma, bu formuyla.:)

Milito mu , Higuain mi ? Şu yazdığım kadrodaki ortadaki forvet son vuruşçu olacak. Milito - Higuain tam uygun adamlar buna. İkisi arasında çok gittim geldim. Daha Aguero var bu kadroda :) Hayvani bi kadro..

Milito mu , Higuain mi ? Şu yazdığım kadrodaki ortadaki forvet son vuruşçu olacak. Milito - Higuain tam uygun adamlar buna. İkisi arasında çok gittim geldim. Daha Aguero var bu kadroda :) Hayvani bi kadro..

Hayır, tercih açısından bir Higuain'ci olarak tabii ki onu söyleyebilirim, ben kadro kalitesinin bundan ibaret olmadığını söylemek istedim. Daha söylendiğini gibi yukarıda Di Maria da var.:)

Uruguay'ın sol taraftaki oyuncusu Alvaro Pereira dikkatimi çekti Fransa maçında.Porto'nun kadrosundaymış.

:animation:

Bir de kopuk kopuk oynuyor diyenler Keita'yı unutmasınlar. ;)

Bizim takımın 2 tane kopuk kopuk oynayan oyuncuyu aynı anda ilk 11'de oynatma lüksü yok.Yedek bekletmek icin de 7 milyon pound verip almak saçma olur.

Biz öncelikle sahada takım mı görmek istiyoruz yoksa bireysel olarak yetenekli oyuncuların güzel hareketlerini mi ? Keita ve Gio'nun aynı anda sahada olduğu bir takımın,takım olma özelliği ortadan kaybolur.

Uruguay'ın sol taraftaki oyuncusu Alvaro Pereira dikkatimi çekti Fransa maçında.Porto'nun kadrosundaymış.

Ben pek beğenmedim, çok top kaybı yaptı. Artı ağır, çok geç kalıyor geri dönüşlerde.

Giovani Dos Santos diye bir oyuncu var Meksika'da çok iyi oyuncu alabiliriz aslında...

Haklısın, gerçekten takımın en iyisiydi diyebilirim. Umarım böyle devam eder.

Şili maçlarında Gary Medel'i dikkatli izleyin.Ayrıca bugün ABD milli takımında Jose Torres var o da bu turnuvada kendini gösterecektir.Ayrıca Arjantin'de savunmada Nicolas Otamendi bu turnuva sonrası büyük takımların transfer listesine girecektir.

Walcott olsaydı keşke , kesinlikle kupaya damgasını vururdu. O'nu izleyemeyeceğiz malesef ..

Üst Alt