Kupanın Foslarını Seçelim - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kupanın Foslarını Seçelim

Her maç uzuyor, son dk golleri, penaltılar. Bundan keyif almamak için insanın kendini şartlaması lazım zannımca.

Kamerun , Yunanistan , Fildişi Sahili , Japonya , Ekvador , Rusya , Güney Kore , İspanya , İtalya , İngiltere ve tabii ki Brezilya .

cr7 sakattı şikeci camiadan dani alves ve meireles lerle oynuyor adam ne yapsın.onumuzdeki see yıne cr7 fırtınası eser.messı goller falan attı da çok silik bence.messı messı gıbı oynamaz oldu.

hulk,ronaldo,diego costa,aguero sayılabilir.bir de brezilyalı bernard.şu adamı nasıl beğenirler anlamıyorum.karabüklü ahmet ilhan bundan iyi.salak saçma işler yapıyor.bizim forum ahaliside adama hayran.luce bu işi bu kez becerememiş

images

En fos FİFA çıktı, o hakemler ne öyle arkadaş, maçları öldürdüler resmen, gerekli kartlar çıkarılmadı, görmezlikten gelindi, yıldız futbolcular sindirildi, güreş izleyelim o zaman futbol oynanmasın.

Abartısız en ezik dünya kupası, en kötü organizasyon, en kötü dünya kupası müziği, golcüler leş, orta sahalar leş, defanslar leş... Daha yıldız çıkmadı bile. Renkli tipler de yok. Anca skandallarla dolu bir dünya kupası görüntüsü içerisinde.

Brezilya-Almanya maçı biraz kurtardı bu dünya kupasını. Görülmemiş şekilde kalecilerin isimleri ön plana çıktı.

hulk fos falan değil zaten kendisini az buçuk takip eden biri büyük maçlarda hulkun hiç bir varlık gösteremediğini bilir.

Nerdeyse bütün forvet oyuncuları; Van persie, cavani, balotelli, hulk, rooney, aguero, higuain... Diego costa, Torres, Fred gibi oyuncuları yazmıyorum bile zira bunlardan zaten hiçbir beklentim yoktu. Turnuvanınyıldızı kesinlikle James rodriguez dir açık ara.

Üst Alt