Kupayı Kadıköy'de Aldık !


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ahsaudhasuhaushdasda yönetim ve teknik heyet bunu belirttihelal olsun

A.Albayrak : Şampiyonluğu sahada kazandık , kupayı sahada alacağız .

Fatih Terim : Kupa soyunma odasında alınmaz , kupanın alınacağı yer bellidir .

Necati : Kupayı sahadan almadan gitmeyeceğiz .

Ünal Aysal : Gerekirse sabah 7'ye kadar bekleyeceğiz , o kupayı sahada alacağız .
 
Cevap: Kupayı Kadıköy'den Almadan AyrılmayacağızTerörü uzakda aramayin,terör suan kadiköyün tam göbeginde,lanet olsun böyle taraftarliga,böyle zihniyete.Ulan ceza almadiniz birsey olmadi,köküne kadar hakettigimiz sampiyonlugu bile kutlayamiyoruz,Allah belanizi versin seref yoksunlari...
 
Cevap: Kupayı Kadıköy'den Almadan AyrılmayacağızFatih Terim bu lafı etti ya.o staddan o kupayı almadan gitmeyeceğiz.helal olsun sana gerçek GALATASARAYLI!!!!
 
Cevap: Kupayı Kadıköy'den Almadan AyrılmayacağızSouness'den sonra en büyük darbe geliyor arkadaşlar..
 
Cevap: Kupayı Kadıköy'den Almadan AyrılmayacağızHelal olsun yönetime, bu sefer gereğini yaptılar. Doğrusunu yaptıkları sürece hep destek, tam destek.
 
Cevap: Kupayı Kadıköy'den Almadan AyrılmayacağızAlacağız. Maç bitiminde statda verilecek dendi. Orda bu kupayı şike şike alacaz. :asd:
 
Cevap: Kupayı Kadıköy'den Almadan Ayrılmayacağızsadece kupa kaldırmak yetmez,sahanın ortasına fatih terimin bayrak sokması da lazım..
 
Cevap: Kupayı Kadıköy'den Almadan AyrılmayacağızAbdurrahim Albayrak izin vermemis, kapinin onunde durup biz sahada kazandik, sahada almak istiyoruz demis! EFSANE!!!!
 
Cevap: Kupayı Kadıköy'den Almadan Ayrılmayacağızulan SAmpiyon olamiyorlar birde Miletin Kupasina göz dikiyorlar , Trabzonun ve Galatasarayin Kupasini verin
 
Cevap: Kupayı Kadıköy'den Almadan AyrılmayacağızBu kadar mücadele kupamızı soyunma odası köşelerinde almak için verilmedi... Alnımızın akıyla, alın terimizle kazandığımız kupayı paşalar gibi sahada almamız gerek...
 
Cevap: Kupayı Kadıköy'den Almadan AyrılmayacağızRezil kepaze bu federasyon, herseyi yaptilar sampiyon olmayalim diye, yine kazandik herkese ragmen kazandik. Veremeyin ulan o kupayi, veremezsiniz umarim. Yalvarirsiniz kupayi verebilmek icin sonra.
 
Cevap: Kupayı Kadıköy'den Almadan Ayrılmayacağıztaskinlik yapmaya gerek yok , Allah cezalarini versin. Kupamizi alip Arenada kutlamamiz lazim bugün yarin bu Milleti toplayamazsin
 
Cevap: Kupayı Kadıköy'den Almadan AyrılmayacağızDemirören resmen karısı ölmüş gibi moralsiz. Ukan o kupayı sahada vereceksin.
 
Cevap: Kupayı Kadıköy'den Almadan AyrılmayacağızKupayi sahada verecekler... ya o kupayi hic getirmeyecektiniz ya da getiriyorsan stadin icinde vereceksin..Bir isi de elinize yuzunuze bulastirmayin be..
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt