Kupayı Verirken Demirören'in Yüz İfadesi - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kupayı Verirken Demirören'in Yüz İfadesi

Cevap: Kupayı Verirken Demirören'in Yüz İfadesi

dünya futbol tarihinin en skandal kupa törenini yapmak ona nasip oldu. Bu utanç bile adam olanı deliğine sokar.

kupayı iyiki üzülerek vermiş

asıl mutlu bi şekilde verseydi nerde yanlış yaptık da bu herif bizi biraz sevdi diye düşünürdüm

Seneye Galatasaray'a kıyım için and içmiştir kupa verdikten sonra (Eğer kalabilirse o koltukta).

Kupayı verir vermez dönüp arkasını gidiyor ne bir alkışlama var nede başka bişey Fenerbahçe şampiyon olsa onlarla birlikte kutlar sütü bozuk

Toplum olarak bu adama 1 ay dayanamadık.Beşiktaşlılar 8 yıl boyunca nasıl dayanmış vallahi helal olsun.Eyüp sabrı varmış adamlarda.

5t0t5.jpg

5t0v2.jpg

5t0uh.jpg

5t0vp.jpg

Mac sonundan caps aldım, ağlayacak nerdeyse :D

2 tane mini etekli kizla önce soyunma odasina geldiler kupayi verip kacmak icin...5 dakka sonra geri ciktilar yine kupayla....sonra basbakanin malum telefonu...bascavus postasi gibi dolaniyordu sagda solda...paran pulun olmus, adam degilsen hersey bos, itin götüne sokulursun herzaman...bunu bir kez daha anladim...Allahima sükürler olsun ki GALATASARALIYIM....

Bunun yüz ifadesini UEFA kararlarından sonra görmek daha makbul olacak sanırım.

Üst Alt