Kural İhlali Olabilir, DİKKAT!


Fenerbahçe'nin az önce söylediği ''bizi Bank Asya 1. Lige düşürün'' talebi saçma ve kuralsızlıktır. TFF ve Uefa'nın maddelerine göre; bir kulüp kendi isteği ve önerisiyle lig düşemez ve lig çıkamaz.Fenerbahçe'nin talebi direk red cevabı alacak. Ya da Fenerbahçe en alt seviye amatör lige düşüp oradan başlayacak bu işe.Kısaca Türk futbol severler ve ilgili merciler bu oyuna alet olmayacaklar çünkü yasa var, maddeler var.Fenerbahçe'nin şuan yaptığı kendini temiz göstermek ve acıtasyon yapmaktır. Kimse bu kirli oyuna kanmasın lütfen.Mahkeme başlayınca ve gizlilik kararı ortadan kalkınca eğer Fenerbahçe suçlu bulunursa sezon ortasında lig düşecek ve 2-3 yılları alt ligde geçecek. Bunu Fenerbahçe yönetimi biliyor ve akıllı davranıp kendilerini bu yıl hemen 10 Eylül'de Bank Asya'da başlatarak seneye hemen lige çıkmayı hedefliyorlar.TFF bu kirli oyuna alet olamaz çünkü artık UEFA'nın da gözü üstümüzde.Örneğin Fenerbahçe lig düşecekse gizlilik kararı kalktıktan sonra bu Kasım ayı civarında gerçekleşecek ve 6-7 ay futbol oynamadan bekledikleri gibi 2012/13 sezonunda Bank Asya'da olacaklar.
 
Cevap: Kural İhlali Olabilir DİKKAT!way cakallar way akılları sıra önümüzdeki yılları kurtarıcaklar yaptıkları rezillikleri örtüp.
 
Cevap: Kural İhlali Olabilir DİKKAT!Mahkeme başlayınca ve gizlilik kararı ortadan kalkınca eğer Fenerbahçe suçlu bulunursa sezon ortasında lig düşecek ve 2-3 yılları alt ligde geçecek. Bunu Fenerbahçe yönetimi biliyor ve akıllı davranıp kendilerini bu yıl hemen 10 Eylül'de Bank Asya'da başlatarak seneye hemen lige çıkmayı hedefliyorlar.kilit paragraf burası. bu önerileri hukuken mantıklı olmadığında zaten başarılı olamayacaklar .düşmeleri için tek çözüm şikeyi kabul etmek olacaktır :D
 
Cevap: Kural İhlali Olabilir DİKKAT!Bizde 4. ligde yok. Amatöre düşsünler..Sezon ortasında düşceklerini onlarda biliyorlar. Hiç yoktansa ajitasyon yapıp erken düşelim diyorlar.
 
Cevap: Kural İhlali Olabilir, DİKKAT!Oturup topcularla karar verirsen olacagi bu..

Avukatlara da transfer icin fikirlerini sorarlar artik.. :)
 
Cevap: Kural İhlali Olabilir, DİKKAT!Bence bu kadar vicdansız olmamak lazım. Zor bir durum. Gülmemek lazım komşuya. Düşene vurmamak lazım. Ve çok net Fenerbahçe olmadan bu lügün 16 takımıyla oynamaktan hiç keyif almam şahsen. Ama tabi suçluysa ceza almaları lazım.
 
Cevap: Kural İhlali Olabilir, DİKKAT!atıp tutuyorlar bu fblilerin sözlerine pek kulak asmamak lazım çünkü bu kadar yüzsüzlük kimsede olmaz olamaz.
 
Cevap: Kural İhlali Olabilir, DİKKAT!geçen gün teke tekte maa bir laf söyledi ''eğer klüp şike yaptığını kabul ederse o zaman düşürürüz talimatlar açık''tarzı bişey söyledi yani şike yaptıklarını kabul edecekler
 
Cevap: Kural İhlali Olabilir, DİKKAT!Federasyon kolaylık sağlar; bir sürü madde var esnemeye müsait, bir ayar yaparlar. Ama şampiyonlukları da ellerinden alınırsa o zaman sesimizi çıkarmamız gerekir. Nitekim ileride Fener triple zarara uğrayacak.
 
Cevap: Kural İhlali Olabilir, DİKKAT!Bu tarz hareketler acıtasyon ve kendini temiz gösterme çabaları. Bu hareket kısa vaadede bazı insanları kandırabilir ama iddaaname kabul olunca, gizlilik kararı kalkınca tüm herkes öğrenecek şike yaptıklarını zaten. Bu sefer daha çok rezil olacaklar :)
 
Cevap: Kural İhlali Olabilir, DİKKAT!Ulan bu fener tilkiyi suya götürür, susuz götürür. Adamların hesapladıkları şeylere bak, görende onur var zannedecek
 
Üst Alt