Kurban Bayramınız Mübarek Olsun | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kurban Bayramınız Mübarek Olsun

21807.jpg

Değerli GSCimbom ailesi, Galatasaray camiası ve Tüm İslam Aleminin Kurban bayramı Mübarek Olsun. Hep birlikte nice bayramlara ve nice zaferlere beraber ulaşmak temennisi ile bayramınızı kutlarım.

Yine sokaklarda rezil manzaralar . Bir ispanyadaki boga guresleri , bir okyanus kiyisi ulkelerin yuzgeclerini kestikleri buyuk baliklar , bir de kontrolsuzce kesim yapilan su hayvanlar

Modern zamana uyduramadik sunu .. hepimiz kesilen tavuk dana keci elbet tuketiyoruz ama neyse parasi verilsin kapali kapilar ardinda yapilsin su is , resmen rezalete donusuyor her sene ulu orta bu manzaralar

Yine sokaklarda rezil manzaralar . Bir ispanyadaki boga guresleri , bir okyanus kiyisi ulkelerin yuzgeclerini kestikleri buyuk baliklar , bir de kontrolsuzce kesim yapilan su hayvanlar

Modern zamana uyduramadik sunu .. hepimiz kesilen tavuk dana keci elbet tuketiyoruz ama neyse parasi verilsin kapali kapilar ardinda yapilsin su is , resmen rezalete donusuyor her sene ulu orta bu manzaralar
Rezalet aynen

Benim mahallede bayrama dair en ufak belirti yok, en son baktığımda millet bira içiyordu bahçede. Tv, internet falan olmasa hayatta anlayamazsın bayram olduğunu. :asd:

Benim bayram ritüeli yarın başlıyor, rahmetli dedem sağ olaydı böyle olmazdı yarın kabrini ziyaret edeceğim büyüklerinizi sağken ihmal etmeyin gittiklerinde boşlukları fazlaca hissediliyor neyse...

Bayramız kutlu olsun.

O acidan bakarsak herkesin sistemi ayri tabi , sabah istanbulda bayram namazindaydim , az sonra patara koyuna nazir brandy indirecegim mesela

Bu konularda herkes ozgur , sahsi bir sey .. ama kurban meselesi ,kesime karsi olmasam da , cok kotu bir reklam ve vizyona sebep oluyor

Üst Alt