Küresel GSC Tehlikesi - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Küresel GSC Tehlikesi

winter-is-coming-marketing-technology.png

Düşüşün sebebi Galatasaray'ın kötü yönetilişinden ve gidişatından kaynaklanıyor diyeceğim ama 2010 ile 2011 yılında en fazla mesaj yazılmış olması enteresan. 2010-2011 sezonu tarihin en kötü sezonlarından biriydi çünkü. Hadi 2011 yılının Temmuz sonrası dönemine şike süreci damga vurdu ve insanlar deli gibi olanları takip etti diyelim ama 2010 yılının en fazla mesaj alan sene olması takımın gidişatından ziyade forumun takip edilmesiyle ilgili olduğunu düşünüyorum. Kendimden örnek vermek gerekirse özellikle Rijkaard'lı 2009-2010 sezonunda o dönem işsiz olmamın da etkisiyle forumda çok fazla sayıda mesaj atardım ve forum şimdiye nazaran daha bir aktifti. Daha iyi idare ediliyordu diye hatırlıyorum. Abdullah Taşan sonrası bir düşüş var. Bunda Instagram, Facebook, Twitter, ekşi sözlük gibi çok fazla sosyal medya kaynağının da artmasının etkisi olabilir. Seçenekler attıkça foruma talep azaldı muhtemelen..

Sosyal Medya, Forumlar için büyük rakip.
Çoğu taraftar Twitter, Instagram ve Facebook gibi dallara yönelecek.

Burda GSC Sosyal Medya bölümüne iş düşecek .

GSC App VIP Edition 1.0 ™

Son düzenleme:
Adminlik hele akıl karı iş değil yahu niye yaptık bilmiyorum.

Reklamı, server'ı, mali tarafı uğraş, getirisi yok mali olarak götürüsü var zaten
Dizayn, pixel, renk vb ben renk körüyüm zaten ara tonları anlamıyorum :D
Boğuşursun oradan avukat bilmem kim, burada niye böyle yazıyor silin diye mail atar.
Tüm bunlarla uğraşırken üyeler gelir o bana bunu dedi, öbürüsü şunu dedi diye.
Maç başlar öte taraftan herkes küfürleşir, maç skoru güncellersin, haberleri takip edersin.
Tam bir kaos :D

Şamatalıydı ama çok enteresan tipler tanıyıp, çok ilginç olaylara şahit oldum. Oturup hatırladığımı yazsam gene sayfalar tutar.

Yalnız şaka yapmıyorum. Ciddi bir şey söyleyeceğim, sitenin yönetimi bana iş hayatımda da tecrübe oldu. Çünkü iş hayatı da aynı.
"Admin Yıllarım" (300 sayfalık bir Kitap)
by Özgür Aslan

Nezaman Alabileceğiz?

GSC App VIP Edition 1.0 ™

Son zamanda sosyal medya siteleri dışında bazı forumlar olsun, web hosting firmaları, yemek sipariş sitesi gibi birçok site de sistem cep telefonu ve SMS onayına doğru dönmeye başladı

Buda aşılamaz mi illaki asılır ama yine de sahte üyeliğe karşı gözüken en mantıklı sistem gibi duruyor

Baskasi adina yazmasina engel olamazsin zaten ama sutlanan her seferinde birinden tc alamaz , en azindan duble uyelik yapamaz , cozumu var ama o kisiyi ugrastirir

simdi gonderilen adam 10 dk sonra geliyor , kaniti da yok ,

Arkadaşlar Eylül 2017 olmamıza rağmen, Forumu tekrar analiz ettim..

Geçmiş yıllarla ilgili ufak tefek düzeltmeler yaparak size iyi haberler getirdim..

Gerçekten de Galatasaray iyi olduğunda forumda iyi oluyormuş.. Mesaj sayımızda pozitif bir artış gözükmektedir..

111.JPG
attachment.php

İşin uzmanları Alexa'dan forum trafiğine bakabilir.. Şuan harika hissediyorum, içim kıpır kıpır oldu...

Forumdaki sıcaklığı bozmayalım daha fazla sosyalleşip, konu sayısını çoğaltalım..

Herkes elini taşın altına koyacak artık. Kaliteli konu sayısını artıracağız.. mention zımbırtısını kullanıp insanlara zorla mesaj atmaya teşvik edelim..

Hem mutlu hem heyecanlıyım tıpkı yeni gelin gibi..​

Son düzenleme:
Üst Alt