Küresel Marka Olarak Galatasaray - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Küresel Marka Olarak Galatasaray

İmkansız biliyorsun değil mi

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Galatasaraylı olduklarına dair yazılı bir beyanat alınabilir böylece çoğu vazgeçer zira imza atacakları cezai müeyyidelere gelemezler ama şimdi mezun olmalarına bile gerek yok 2 sene yetiyor okumaları üniversitede

- - - Flood Önleme Sistemine yakalandınız :) - - -

Hamburg'dan sonra ne yahu?
Hamburg'un nüfusu kac milyon sanki, 5 milyon bile taraftari yoktur.

avrupadaki sosyal demokratların ideolojik olarak destekledikleri takımdır çok sayıda taraftarı var hem almanya genelinde hem de tüm avrupada

gerek yok koreye gittiğinde galatasray sempatizanı gelir çine gidersen yıldız isterler karta filan gerek yok ki günaşırı yazıyorum riva ve floryadan tahsilatlar bitince banka borcu kalmadığı gibi borç alacak farkında artıya geçiyoruz

Karta niye gerek olmasın?Kart derken üyeliği kastediyorum.Parasını veren adam en azından hakkını savunur ama savrukluğun hesabını sorar.Bu kulübün 22 yıl önce de borcu 0 idi.Yeniden artmayacağının garantisi var mı?

Karta niye gerek olmasın?Kart derken üyeliği kastediyorum.Parasını veren adam en azından hakkını savunur ama savrukluğun hesabını sorar.Bu kulübün 22 yıl önce de borcu 0 idi.Yeniden artmayacağının garantisi var mı?

şirketler kurulursa sportif aş gibi borcu yapan müdür sorumlu olur onun için basket aş kurdurulmuyor yani ttk yeterli mevcut haliyle

Galatasaraylı olduklarına dair yazılı bir beyanat alınabilir böylece çoğu vazgeçer zira imza atacakları cezai müeyyidelere gelemezler ama şimdi mezun olmalarına bile gerek yok 2 sene yetiyor okumaları üniversitede

- - - Flood Önleme Sistemine yakalandınız :) - - -

avrupadaki sosyal demokratların ideolojik olarak destekledikleri takımdır çok sayıda taraftarı var hem almanya genelinde hem de tüm avrupada
Schalke ve HSV'in Galatasaray'dan daha fazla taraftari olmasi imkansiz reis

Schalke ve HSV'in Galatasaray'dan daha fazla taraftari olmasi imkansiz reis

Daha fazla taraftar demedim ona bakarsan tractor sazi fenerden daha fazla taraftara sahip buradaki kasıt küresel anlamda taraftar yoksa bu listeye fener de girsin ama ne hükmü var sınırlarımızın dışında işte bizimle derbi oynayınca dünyada gündem oluyorlar yahut şike-doping-hapislerle filan...

Üst Alt