Kurnaz Dursun! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kurnaz Dursun!

Demin Bloomberg Ht'de Fatih Altaylı'yı dinledim, bu baron Ahmet Yüce Ocaklı Dursun'a "Mayısta seçimi kazanamazsın, fatih terim kozunu kullanarak erken seçim yap kazanalım" demiş.

Tüm iyi niyetli TERİMCİ kardeşlerimi uyarıyorum. Oyuna gelmeyin, büyük resmi görün. Terimin geleceği falan yok kandırıyorlar sizi. Baronun dediği olmasın, ATKILILAR KAZANSIN.
bir zamanların dursuncusu berat...

Lenovo P2a42 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Renktasim terim sence ismini kullandirir mi? Secime girerken hatta ve hatta 1 haftaya hersey belli olur.altayliya fazla takilma

ben dursunun aday olacağını düşünmüyorum.

diyelim ki aday oldu, lise mayısta yapacağın seçimi neden ocakta yapıyorsun der vereceği oyu vermez.

ADNAN ÖZTÜRK benim gönlümden geçen başkan adayıdır.

Terimden söz almadan seçim e gitmez bu Adam 1 ay var terim gelip gelmeyeceği belli olmuştur ve renk verir

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Seçim Mayıs’da yapılsa şampiyon olsak bile %90 kaybedecekti ancak bilinçli olarak öyle bir tarihe alıp, öyle bir zaman aralığına sığdırdı ki kendinden başkasının kazanması büyük süpriz olacak. Seçim zamanına çok kısa bir süre var, bu süreçte hazırlanmak, yönetim kadrosu hazırlamak çok zor. Biz bunu salak sanıyorduk ama beyni çalışıyor bu tip konularda. Eğer seçilirse 3 sene daha kalacak, bu ciddi anlamda sonumuzu hazırlar

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

ahmet beyin dursun özbeke akıl verdiğini de biliyorum

fatih altaylı doğru söylemiş ama fatih terimi koz gösterip başa getirmemek gibi bir feyk atılamaz

atmaya çalışsa bile terim bu işi bozar

Seçimi tekrar kazanabilmek için erkene aldırttı, bu tür seçimler önceden de olmuştu, aynı başkan farklı üyelerle devam ederler, kötü oldu

Benim anlamadigim kulubu hala bu adam yonetmiyor mu? Isterse terimi simdi de getirir yani, getirmezse oy vermeyin. O tarihe kadar tdsiz kalmaz bu kulup.

Üst Alt