Kurtarıcı Lucescu! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kurtarıcı Lucescu!

östersunds gibi bi köy takımına elenince t.direktör faktörünün bi takımdaki en büyük etken olduğu bi kez daha görüldü. her nekadar ligde ilk 3 e girecek bi kadroya sahip olmasak da şuanki kadromuz karşıdaki köy takımıyla kıyaslanmaz. t.direktör faktörü türkiyede hep hafife alnıyor asıl hatayı da burda yapıyoruz

leş renkdaş leş bu selçuk,yasin,sinan,gary,carole gibiler yanında melo-sneijder gibi adamlar olmadan maç kazanamaz

Bence de M.Denizli'den farkı olmaz. Hatta daha yakın bir örnek olarak Advocaat'ı verebiliriz. 71 yaşında olup, kariyer kaygısı gütmemenin de verdiği rahatlıkla kötü sonuç alındıkça kadronun kalitesizliğinden yakınır, benlik bir şey yok der. Emeklilik öncesi son vurgununu yapıp gider.

O nedenle Tudor'un kalmasını Luce'nin gelmesine tercih ederim. Şu an için yetersiz izlenimi verse de görüyoruz ki menajerlik kariyerinde başarılı olmak isteyen, hırslı biri. Yoksa şu ana kadarki performansından ben de hiç memnun değilim ama kaç senedir durmadan TD değiştirerek bir yere varılamadığını da gördük. Bence sabretmek daha doğru bir karar olur.

luce gösterip de vermeyenlere benzedi iyice. Yıllardır luce-GS ilişkisi tam oldu olacak deniyor sonra olmuyor. Sanırım bundan hoşlanıyor.

Fazla naz aşık usandırırmış luce. Tamam rahmetli Canaydın sana saçma sapan bir hareket yaptı. kulüp de bunun cezasını rezillikleri ödedi.

Artık kusura bakma nazının çekilecek durumu yok !!

Ben kesinlikle 10 aylık kontratlı biri gelsin istiyorum. Zaten kariyerli kimse dursuna güvenip GS a gelmez. Kimse kendini kandırmasın.

Dursunun 10 aylığına alabileceği en iyi adam Yılmaz Vuraldır.

Ben de çooooook yapılandırmacı bi Alman gelsin istedim uzun yıllar ama olmadı. Bu saatten sonra da çok zor.

Hazinranda artık dursun diye bir belamızın olmayacağını varsayıyorum. Artık bu çapsıza bir 3 yıl daha veremezler diye düşünüyorum.

işte yerine gelecek olan başkan teknik adam olarak yurt dışından bir isim kolay kolay getiremeyecektir.

Bana göre yeni başkanın getirebileceği en ideal isimler

1. Abdullah Avcı ( Favori)
2. Yine , Yeni ve yeniden FT

Malesef opsiyonlarımız bu 2 isimle sınırlı kalacaktır. Dursun enkaz bırakacağından onu bir yabancı zor toparlar. FT büyük bütçe ister, o da bizde olmayacak.

Geriye kaldı AA. En azından ilk işi Selçuğu kovmak olacaktır.

Üst Alt