Kurtarıcı Lucescu! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kurtarıcı Lucescu!

831882_w2.jpg

Görünen o ki Galatasaray’da lig başlamadan teknik direktör değişikliği yaşanacak! İlk kez Avrupa arenasına çıkan zayıf rakibi Östersunds’a elenen Sarı-Kırmızılılar’da Başkan Dursun Özbek’in tek çaresi kaldı, o da Mircea Lucescu.

İsveç’teki 2-0’lık yenilginin ardından Mariano transferini açıklayan ve devamında “Uçaklar inmeye devam edecek” sözleriyle zaman kazanıp, taraftar tepkisini bir nebze olsun dindiren Özbek, dünkü hezimetin ardından çaresiz kaldı. Tüm stadın istifaya çağırdığı Başkan Özbek, sezonun kalan bölümünü daha normal seyrinde geçirmek için artık Lucescu’yu göreve getirmek zorunda. Başkan, en kısa zamanda Tudor’un sözleşmesindeki 400 bin Euro’luk tazminat maddesini kullanıp, Hırvat çalıştırıcı ile yolları ayırmayı planlıyor.

“Göreceğiz” demişti

Lucescu’yla ilk görüşme de zaman kaybetmeden yapılacak. Son olarak Zenit’i çalıştıran ve Rusya’da umduğunu bulamayan Rumen çalıştırıcı şu an boşta. Kısa süre önce Lozan’daki Fenerbahçe-A.Bilbao maçını izleyen Luce, Galatasaray sorularına, “Göreceğiz. Bir şey diyemem” cevabını vermişti. 71 yaşındaki hocayı göreve getirmek için Başkan Özbek tüm kozları oynayacak.

Fanatik

Hayır lütfen, biz almayalım. Şu an yönetim gitmesi gerekiyor ancak gitmeyecekler. Bu tabloda ya mevcut hoca ile devam edilmeli veya tüm taraftarların koşulsuz destekleyeceği Hagi gibi bir isim gelmeli. Lucescu daha gelmeden, yok hasta, yok şöyle böyle. Yine gereksiz gündemler oluşacak başarısızlıklarda.

quakerboy da bu haberi doğrulamış. lucescu net bir cevap vermiyormuş ama. he dese yönetim hazırmış tudor'u göndermeye

luce kabul etmez, bu yaştan sonra bu stresi çekmez adam. ama umutta veriyorki ayaklarına kapansınlar. 2002 yi hiç unutmadı bu adam.

Maç içerisinde 3 değişiklik yaptığını unutup 4. adamı sahaya sürecek Alzheimer hasta bir insanı getirmek son yılların en büyük hatası olur. Bu kulübe ne oluyor anlamıyorum. Amatör gibi yönetiliyoruz. Taraftarında çapı düştü.

Maç içerisinde 3 değişiklik yaptığını unutup 4. adamı sahaya sürecek Alzheimer hasta bir insanı getirmek son yılların en büyük hatası olur. Bu kulübe ne oluyor anlamıyorum. Amatör gibi yönetiliyoruz. Taraftarında çapı düştü.
Allahınızı severseniz bu alzheimer yalanına inanmayın. ibrahim seten nevzo gibi galarasaray düşmanı hırbolar bi adama çamur atıyorsa emin olunki doğru isim o dur

Ben Lucescunun yerinde olsam!
-1 defans
-1 sol bek
-3 ortasaha
-1 sol kanat

transferilerini yapın geleyim derdim. Eh diyeceksiniz ki bu kadar transfere Tudor da şampiyon olurdu. eh zaten teknik direktörün oyuna katkısı nedir ki?

Sneijder tutulup, Belhanda yerine sol kanat artı sağ kanat alınabılırdi. Şimdi maksimum sağ kanat gelir. Amatörlük diz boyu.

Ben Lucescunun yerinde olsam!
-1 defans
-1 sol bek
-3 ortasaha
-1 sol kanat

transferilerini yapın geleyim derdim. Eh diyeceksiniz ki bu kadar transfere Tudor da şampiyon olurdu. eh zaten teknik direktörün oyuna katkısı nedir ki?
östersunds gibi bi köy takımına elenince t.direktör faktörünün bi takımdaki en büyük etken olduğu bi kez daha görüldü. her nekadar ligde ilk 3 e girecek bi kadroya sahip olmasak da şuanki kadromuz karşıdaki köy takımıyla kıyaslanmaz. t.direktör faktörü türkiyede hep hafife alnıyor asıl hatayı da burda yapıyoruz

Üst Alt