Kurtuluş Reçetesi - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kurtuluş Reçetesi

Cevap: Kurtuluş Reçetesi için Antrenör Adayları

Bu da 2. Skibbe olacaksa hiç getirmesinler. Adamları binbir yalanla kandırıp getiriyorlar hiçbir dediklerini yapmıyorlar yaptırmıyorlar ondan sonra da tek kabahatli ilan edip sanki mecbur kalmış gibi yalancılık yapıp kovuyorlar. Aynı filmi tekrar izleteceklerse Mayıs'ta görevi bıraksınlar...

çok zeki bi adam...

oyunun her dakikasını hesaplıyor...sitemine çok sadık...

fazla, hatta hiç yıldız oyuncusu yok ama süper oynatıyo takımı...

Kagawa,Nuri gibi potansiyelleri olan oyuncuları çok üst seviyelere çıkardı.Gelirse BAM üçlüsünü de adam eder belki:D

Başarı mı istiyoruz o zaman fazla aramaya gerek yok... Başarı=LUCESCU

Bana kalırsa belirli bir felsefesi olan,bir karakteri-bir çizgisi olan,istikrarlı,çağdaş bir futbol anlayışına sahip,geleceği takımı kendine göre kurmaktansa eldekilerle iyi işler yapabilecek,oyuncularını ve özelliklerini,onların karakterlerini iyi tanıyan,onlarla iyi ilişkileri olan bir hoca getirilmeli.

Yabancı Adaylar : David Moyes,Martin O'Neill,Felix Magath,Mircea Lucescu.

Ama Ralf Ragncik'ede hayır diyemem.

Türk Aday : Bu tanıma uyacak ve bize gelme ihtimali olan tek bir T.D. var oda Abdullah Avcı'dır.Ancak onunda biraz daha zamanı var.Çünkü böyle yetenekli bir adamın böyle kötü bir yönetim döneminde gelip harcanmasını istemem.4-5 yıl sonra gelirse herkes açısından çok güzel olur.

Benim düşüncelerim böyle.

Yerli : Abdullah Avcı, Fatih Terim, Tolunay Kafkas

Yabancı : Rafael Benitez, Eric Gerets

Üst Alt