Kurtuluş: SD Lucescu, TD Avcı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kurtuluş: SD Lucescu, TD Avcı

Önümüzdeki sezonlarda yeniden yapılanmaktan başka çare görünmüyor. Aynı anda da yarışmacı takım olmak lazım.

Yönetim kim olursa olsun bu ikiliyi göreve getirmemiz faydalı olacaktır.

1. İkisi de ligi çok iyi tanıyor.
2. Oyun anlayışları ve çalışma metotları uyuşacaktır
3. Lucescu transfer piyasasında oldukça başarılı. Avcı'nın olası transfer sorununu çözecektir.

Bu kaos ortamında aklı olan bize gelmez td olarak.Ben ne luce nin nede avcının geleceğine ihtimal vermiyorum.

Tek kurtuluş Dursun'un gitmesidir. Böyle çözümler üretmeyiniz lütfen. Onun altında Fatih Terim SD, Conte TD olacak deseler yine kabul etmem. Çok açık ve net.

Eğerki Dursun Özbek yönetiminden kurtulabilirsek neden olmasın

Hatta çok iyi bile olabilir Lucescu transfer alım satım scouting işine bakar daha üst futbol aklı olur
Avcu'da Td olarak önünde uzun yıllar olan birisi Lucescu ile tecrübe kazanabilir

Ama tüm bunların olması için öncelikle Dursun denen herifin defolup gitmesi lazım ...

Avcı Başakşehir'le Avrupa macerası yaşamadan bırakıp gelmez.Lucescu'da kendi ağzından yalanlamıştı Türkiye'ye gelme haberlerini.

Yönetim transferi yapmasin yeter...

Bu dünyada hic bir tane futbolcu yok ki, bir kulübe gelirken, baskana bakip da gelmis, yada gelmemistir. Bir transferi de araci ve menejerler bitirir komisyona göre. Ve her daim bir futbolcu icin önemli konulardan bir tanesi kimin hoca olmasidir, baskan olmasi degil.

Yeterki mehmet, dursun, cenk transferleri kendi kafalarina ve cikarlarina göre yapmasinlar.

Benim anlamadım ... Lucescu niye halen T.D. olmak istiyor bu yaş da ?

Dünya turu yap, torunları sev ne bileyim...

Önümüzdeki sezonlarda yeniden yapılanmaktan başka çare görünmüyor. Aynı anda da yarışmacı takım olmak lazım.

Yönetim kim olursa olsun bu ikiliyi göreve getirmemiz faydalı olacaktır.

1. İkisi de ligi çok iyi tanıyor.
2. Oyun anlayışları ve çalışma metotları uyuşacaktır
3. Lucescu transfer piyasasında oldukça başarılı. Avcı'nın olası transfer sorununu çözecektir.
Kurtuluş
SD: Cenk Ergün

SON DAKİKA! Galatasaray'dan açıklama: ''Cenk Ergün, Sportif AŞ Futbol Direktörlüğü görevine atanmıştır.''<br />
lucescunun sportif diektör olarak gelmeyecegi kesinlesti böylece

Üst Alt