Kuş Dediğin Ele Gelecek! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kuş Dediğin Ele Gelecek!

Babamım muhabbet kuşları, çeşit çeşit kanaryaları var .Çok güzel kuşlar ama bana çok küçük geliyor , böyle fıtıl fıtıl , ele avuca sığmıyorlar.

Şöyle ele gelen , hatta kucaklayabileceğin iri kuşlar ile tecrübesi olan arkadaşlardan bilgi edinmek isterim.Hangi türlerle tecrübeniz var ne önerirsiniz , nasıl ilgi alaka göstermek lazım?

Babamım muhabbet kuşları, çeşit çeşit kanaryaları var .Çok güzel kuşlar ama bana çok küçük geliyor , böyle fıtıl fıtıl , ele avuca sığmıyorlar.

Şöyle ele gelen , hatta kucaklayabileceğin iri kuşlar ile tecrübesi olan arkadaşlardan bilgi edinmek isterim.Hangi türlerle tecrübeniz var ne önerirsiniz , nasıl ilgi alaka göstermek lazım?
Gecen vardi burda bir iki tane niye hayrina almadin

Evde kanarya beslediğiniz için mutlu musun? (fenerbahçeyle hiç alakası yok sorumun; gerçekten kanarya kuşu beslediğiniz için mutlu musun)

Bilemedim şimdi..

654f4d596c38974f37229437dee78872.jpg

Sent from my iPhone 6 using Tapatalk

Sinan Bilgin vardı ama cins olarak (kuş cinsi) o da bakılmaz çok zahmetli

gezdir yedir içir

sen evlatlardan birini fenevli ya da bejeke li yap onunla idare et

bu arada ben maksadı anlamama rağmen iyi niyetliymiş gibi rol kesiyorum

Son düzenleme:
Sevimlilik göreceli bir kavram olduğundan yorum yapmamayı tercih ediyorum.

DCq1yAJVYAA2e8a.jpg
Ele gelir gibi görünüyor renkdaş , yalnız bunlar okyanustan çıkınca hemen sönüp şekillerini kaybediyorlar , bunu nasıl hayatta tutacağız var mı bir önerin?

Bunu trafikte kullanabilirim , elimi kolumu sallayacağıma , camdan çıkartıp sallamak daha efektif olabilir.

Ele gelir gibi görünüyor renkdaş , yalnız bunlar okyanustan çıkınca hemen sönüp şekillerini kaybediyorlar , bunu nasıl hayatta tutacağız var mı bir önerin?

Bunu trafikte kullanabilirim , elimi kolumu sallayacağıma , camdan çıkartıp sallamak daha efektif olabilir.

Sinirlenince masaya da vurursun. Yani evet fonksiyonel bir canlıya benziyor, daha bilmediğimiz numaraları da olabilir malum yeni keşfedilmiş.

Üst Alt