Kuş Dediğin Ele Gelecek! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kuş Dediğin Ele Gelecek!

Sevimlilik göreceli bir kavram olduğundan yorum yapmamayı tercih ediyorum.

DCq1yAJVYAA2e8a.jpg
Raporladım.

İyi forumlar.

Benim kuş da elime sığmıyor, gövdesini tutmak için bir elimde alttan yumruk sıkar gibi tutup, diğer elimle yumruk gibi sıkıp devamını getirsem bile başı hala boşta kalıyor, büyük kuş çok kullanışlı değil aslında, bir de gören kız arkadaşlarım korkuyor bazen. Kuş dediğin serçe kadar olmalı.

Benim kuş da elime sığmıyor, gövdesini tutmak için bir elimde alttan yumruk sıkar gibi tutup, diğer elimle yumruk gibi sıkıp devamını getirsem bile başı hala boşta kalıyor, büyük kuş çok kullanışlı değil aslında, bir de gören kız arkadaşlarım korkuyor bazen. Kuş dediğin serçe kadar olmalı.
hocam okşayınca kabarıyor mu kuşunuz tam anlayamadım?

Doktor bey, kuşların büyüklüğünün değil de işlevinin yani ötüşünün daha önemli olduğunu söyleyen meslektaşınız haydar dümenle çelişmiş olmuyor musunuz büyük kuş isteğinizle? Hanginiz doğruyu söylüyor?
Bence küçük kuşun işlevi de boyuyla denk olacaktır , tabii ki sesi kımıl kımıl olması önemli ama en önemli kriter ele avuca sığmasıdır her zaman , küçük olsun ama şakısın diyenler kendini kandırıyor.

Üst Alt