Kuş Uçuşu | Netflix | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kuş Uçuşu | Netflix

images

Biri X diğeri Y kuşağını temsil eden iki kadın arasındaki çarpışma üzerinden ilerleyen dizinin konusu, oyuncuları ve hikayesinin uyarlama olup olmadığı merak ediliyor. Deneyimli, idealist bir haberci. "Biri olmaya" can atan hırslı bir genç. İki farklı kadın, iki farklı kuşak. Onların mücadelesinde hangisinin yöntemi baskın gelecek?

Kuş Uçuşu dizisi oyuncuları arasında Birce Akalay, Miray Daner, İbrahim Çelikkol, İrem Sak, Burak Yamantürk, Defne Kayalar, Şifanur Gül gibi isimler yer alıyor.

Senaristliğini Meriç Acemi'nin, yönetmenliğini ise Deniz Yorulmazer'in yaptığı Kuş Uçuşu dizisinin uyarlama olmadığı biliniyor. Bir süredir merakla beklenen Kuş Uçuşu dizisi 8 bölümden oluşuyor.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Dün gece başladım diziye. 3 bölümü hap gibi yuttum.

Gayet iyi ve sürükleyici duruyor.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

basliginin acilmasi iyi olmus - bir ara netflix basligina eklemistim dizinin afisi ve detayina dair mesajimi...
afisini ozellikle begendigim islerden. basroller zaten bilindik isimler. celikkol ile akalay'in tekrar bulusmalari cok iyi dusunulmus. onceki is ve bu is ozelinde muthis bir kimya var aralarinda.

miray genc jenerenin one cikan yeteneklerinden , vatanim sensin, saygi - one cikan isleri benim adima... bu iste olmasi beni memnun etmisti ilk okudugumda...

Vallaha öyle de Gökhan koskoca Netflix de bir tane elle tutulur yerli yapım bulamıyor insan. Oyunculuklar diziyi bir nebze olsa da kotarmış gibi duruyor yalnızca.
İbrahim Çelikkol'un hemen soyunup sevişecek gibi tetikte durmasına, kasılmasına ne diyorsun?

Buna benzer tavır Özcan Deniz'in Evim Sensin filmindeki rolünde vardı.

Üst Alt