Kütahya'da Deprem ! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kütahya'da Deprem !

Cevap: Marmara'da Deprem !

Bazı alakasız şeyler yazan arkadaşlar var. Ya hiç deprem yaşamadılar yada şaka yapıyoruz sanıyorlar.

Edit: Merkezüstü Kütahya imiş. Geçmş olsun.

Çoğu yerde olmuş peş peşe. Gökova körfezinden başlamış, İzmir-Kütahya-Bursa-İstanbul diye gitmiş. Ortak bir fay hattı var sanırım o bölgede.

Cevap: Kütahya 'da Deprem ! | Şiddet: 6.1

5,9 Türkiye'yi salladı!

Merkez üssü Kütahya Simav olan 5,9 şiddetindeki deprem, İstanbul, İzmir, Ankara, Eskişehir, Yalova, Tekirdağ ve Çanakkale'den de hissedildi.

Marmara'da 23:16'da Merkez üssü Kütahya Simav olan 5,9 şiddetindeki deprem, İstanbul, İzmir, Ankara, Eskişehir, Yalova, Tekirdağ ve Çanakkale'den de hissedildi. Deprem, İstanbul'un büyük bir bölümünde, Yalova, İzmit, Eskişehir, Ankara, Tekirdağ, Çanakkale ve Bursa'da da hissedildi.

İlk gelen bilgilere göre sarsıntı esnasında panik olan bazı vatandaşlar sokağa çıktı...

Ayrıntılar geliyor...

https://www.sabah.com.tr/Gundem/2011/05/19/istanbul-sallaniyor

Cevap: Kütahya'da Deprem !

Benim Şakir (tospagam :) ) huysuzluk yapıyodu valla bu hayvanlar bu ısten anlıyor tırstım serefsızım...

Cumleten gecmıs olsun.

Bazı alakasız şeyler yazan arkadaşlar var. Ya hiç deprem yaşamadılar yada şaka yapıyoruz sanıyorlar.

Edit: Merkezüstü Kütahya imiş. Geçmş olsun.

Ustume alindim deprem yasadim . Saka yapiorum saniyorum cunku saka yapiyorum hayati delilige vurmak lazim zaman zaman . Her seyi ( deprem de dahil ) ciddiye alip karamsarlasmamak lazim . Hayatla alay edebilmek lazim .

Kütahyadan 6.0 ile depremin bulgaristan sınırı tarafından hissedilmesi mümkün değil

hiç hissetmedim.burasi İstanbul/Kartal

ya hiçbir depremi hissetmiyorum acaba buranın temelimi sağlam nedir.99 depremlerindede babam uyandırmıştı beni 12 kasımdakindede okuldaydım o zamanda hissetmemiştim.

Bizim evdeki miskin kedi de hiç bi işe yaramaz.İnsan bi 5-10 saniye önceden haber verir :D

Üst Alt