Kuyt: "Fenerbahçe ile Şampiyonlar Ligi'nde güzel maçlar çıkarmak istiyorum" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kuyt: "Fenerbahçe ile Şampiyonlar Ligi'nde güzel maçlar çıkarmak istiyorum"

Fenerbahçe'nin Liverpool'dan transfer ettiği Hollandalı yıldız Dirk Kuyt, şike soruşturması ile ilgili soruları yanıtladı. Hollandalı oyuncu şike skandalını bildiğini ve kendisinin Fenerbahçe'ye güvendiğini de dile getirdi.

Fenerbahçe'nin Liverpool'dan transfer ettiği Hollandalı yıldız Dirk Kuyt, yaptığı açıklamalarda birçok kulüpten transfer teklifi almasına rağmen kendisini Türkiye'den Fenerbahçe'nin çektiğini dile getirdi.

NOS'a açıklamalarda bulunan Kuyt, "Fenerbahçe teklif yaptığında bana iyi bir his verdi. Her daim şampiyonluğa oynayan bir takım ve gelecek sezon da Şampiyonlar Ligi'nde mücadele edecek. Fenerbahçe ile şampiyon olmak ve Şampiyonlar Ligi'nde güzel maçlar çıkarmak istiyorum." dedi.

Liverpool'da çok güzel yıllar geçirdiğinin altını çizen Kuyt, "Son yıl Liverpool ile eskisi kadar iyi olduğum söylenemezdi. Ayrılmanın vakti geldiğini düşündüm ve zaten Liverpool yeni bir menajerle yeniden yapılanmaya gitti. Bununla beraber yeni bir kültür tanımak ve yeni bir ülkede oynamak istedim. Türkiye ve İstanbul'un bu konu hakkında mükemmel bir adım olacağını düşündüm." ifadelerini kullandı.

Fenerbahçe'nin Şampiyonlar Ligi eleme turunda eski takımı Feyenoord ile eşleşme ihtimali hakkında da konuşan tecrübeli yıldız, "Feyenoord'un hala bendeki yeri çok ayrıdır. Hem Fenerbahçe'nin, hem de Feyenoord'un Şampiyonlar Ligi'nde başarılı olmasını çok isterim. Aynı zamanda Feyenoord'a karşı oynamak çok ilginç bir deneyim olabilir." dedi.

Kuyt, Fenerbahçe'nin içinde bulunduğu şike soruşturması ile ilgili olarak da, "Şu sıralar futbolda pek çok skandallar yaşanıyor. Ama ben kulübümün doğru yolu bulacağına inanıyorum. Bunu birlikte başaracağız." diye konuştu ve Fenerbahçe'ye güvendiğini de sözlerine ekledi.

Goal.com

Cevap: Kuyt: "Fenerbahçe ile Şampiyonlar Ligi'nde güzel maçlar çıkarmak istiyorum"

Bunu en son Stoch söylemisti. :f

Cevap: Kuyt: "Fenerbahçe ile Şampiyonlar Ligi'nde güzel maçlar çıkarmak istiyorum"

Bu adamlar ya has mal, yada bizimle dalga geçiyorlar.

Başka ihtimali kalmadı bu işin..

Takım otobüsümüzün arkasından el sallarsın sen en fazla. :)

Stoch la iyi anlaşacakları şimdiden belli oldu.Sadrinin ne kadar kupa hasreti varsa bunların da bir o kadar ş.ligi hasreti olacak.

Adam haklı

bir ezik fenerli için şampiyonlar liginin formülü

Şampiyonlar Ligi=Banka Asya 1.Ligi

:)

bu adamları ne umut verip getiriyolar merak ediyorum doğrusu :asd:

Ceza yemeseler bile toplam 2 ön eleme 4 maçı hemen geçtiler mi? O kadar kolay yani?

malmısın kuyt,ne sampiyonlar ligi olm

Kuyt: "Fenerbahçe ile Şampiyonlar Ligi'nde güzel maçlar çıkarmak istiyorum"

Bunu mu demek istediniz?

Bankasya 1. Ligi

Efsane olur. Yani, bir efsane başlık daha...

Çoluk çocuğu oyuncak araba vaadiyle kandırmak gibi bir şey bu.

Beyin-Resimleri-34.jpg

Biri Kuyt'a, Rivaldo'nun tam 35 metreden yolladigi fuzeyi ve fener'in Sampiyonlar Ligindeki bir puan hayallerinin nasil Alp daglarinin otesine gittigini anlatsin.

Üst Alt