Kuyt: "Galatasaray'a goller atmak için sabırsızlanıyorum" - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kuyt: "Galatasaray'a goller atmak için sabırsızlanıyorum"

Cevap: Kuyt: "Galatasaray'a goller atmak için sabırsızlanıyorum"

kuyt reyiz beni yanıltmadı çok iyi oynadı dedigim gibi elmander in bizde yarattıgı etkiyi yaratıcaktır

İlk olarak iyi oyuncu ondan şüphe yok ancak bir Elmander etkisi yapmaz.. Elmander'in bu kadar etkili olmasında ''takım oyunu'' payı büyüktü. Bu adam çok koşuyor çok çalışıyor ancak bunun karşılığını arkadaşlarından görmediğinde elbet bir gün isyan edecek yani içinde ve kafasında ister istemez bişeyler bitecek. Ek olarakta yaşı gelmiş bir adam önümüzdeki sezon ister istemez fizikler kayıplar yaşamaya başlayacak.

İlk olarak iyi oyuncu ondan şüphe yok ancak bir Elmander etkisi yapmaz.. Elmander'in bu kadar etkili olmasında ''takım oyunu'' payı büyüktü. Bu adam çok koşuyor çok çalışıyor ancak bunun karşılığını arkadaşlarından görmediğinde elbet bir gün isyan edecek yani içinde ve kafasında ister istemez bişeyler bitecek. Ek olarakta yaşı gelmiş bir adam önümüzdeki sezon ister istemez fizikler kayıplar yaşamaya başlayacak.

o zaman aynı drum elmander için de geçerli? elmanderle yaşıtlar..

bence durum kişinin kendine bakıp bakmamasına bağlı. 39 yaşındaki gigs hala oynuyor..38inde beckham hala uçuyor... sporcu her zaman çalışırsa 35 yaşına kadar rahatlıkla oynar,diğer yıllar da oynayabilir..

Ulan buda bi boş kaleye gol attım diye kendini Ronaldo felan sandı ha adama bak bi havalarda sürekli atıo Galatasaray 'a , atıo ama nafile :b5:

blts_FJFCB.jpg

Sonuç bu :asd:

Avrupa Şampiyonası'ndan geldi Kuyt,diğer futbolculardan daha diri ve hazır durumda,belirli bir kalitesi de var tabii...Ama ben lig maratonunda eğer fb oturmuş bir sisteme kavuşamazsa,umulan kadar efektif olacağını sanmıyorum.

Allahin tipsizi. Bide golden sonra taraftarimiza artistlik yapiyor.

Sen gol at biz kupa aliriz tipsiz.

Maçın ilk yarısında Engin 'e bir darbesi oldu. Engin kasıklarını tutarak yerde döndü epey. O görüntüyü bulabilecek olan var mı?

Golden sonra topu verme kısmını zaten biliyoruz. Böylelikle, oyun boyunca Engin 'i provoke etmek için herşeyi yaptığını ispatlayalım şu hırbonun.

Maçın ilk yarısında Engin 'e bir darbesi oldu. Engin kasıklarını tutarak yerde döndü epey. O görüntüyü bulabilecek olan var mı?

Golden sonra topu verme kısmını zaten biliyoruz. Böylelikle, oyun boyunca Engin 'i provoke etmek için herşeyi yaptığını ispatlayalım şu hırbonun.

Alex´in golünden sonra topu kaleden alip taraftarimiza gösterdi, bide artist artist bakis atti.

Ama konusan yok tabi. Demek ki Fenerbahce gercekten kendisine yakisan bir karaktersiz bulmus.

bi de engine laf ederler,engin i çığırından çıkaran ha bu sarı adam lan.Ortamı gerdi boşu boşuna,mal herif.

kamil maç 3-2 olmuş bizimkiler habire taç kullanıyor bu malda koluyla saat işareti yaptı kaç dk boyunca hakeme :eek:

Üst Alt