Kuzey Makedonya, İtalya'yı Dünya Kupası'nın Dışında Bıraktı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kuzey Makedonya, İtalya'yı Dünya Kupası'nın Dışında Bıraktı

2022 Dünya Kupası Elemeleri play-off yarı finalinde Kuzey Makedonya, İtalya'yı 1-0 mağlup ettti ve finale yükseldi.

Karşılaşmada Kuzey Makedonya'ya galibiyeti getiren golü 90+2'de Trajkovski kaydetti. Böylelikle İtalya 2018'in ardından 2022 Dünya Kupası'nı da kaçırarak üst üste iki Dünya Kupası kaçırmış oldu.

Bu sonuçla Kuzey Makedonya, Dünya Kupası play-off finalinde Portekiz ile eşleşmiş oldu. Bu eşleşme ise 29 Mart'ta oynanacak.

Balina turu gecmisler, helal olsun diyecek bir durum yok ortada. Umarim Portekiz'e elenirler cunku Dunya Kupasi'na katilsalar yine boyle hic zevk vermeyen bir futbol oynayacaklar.

Portekizi eleseydik büyük bir ihtimalle bir taraflarımız aşırı kalkar ve K. Makedonya’ya elenirdik.

Çek bir Letonya’nın yeni versiyonu olurdu.

4 şutları var 2 si isabetli 1 tanesi gol. / İtalya'nın 30 şutu da 5 tanesi isabetli ama gol atamamış futbol cidden ilginç bir oyun yav.

Makedonya milli takımı oyuncularına bakıyorum şuan yok mu Taylan-Berkan-Cicaldau yerine alabileceğimiz bir orta saha ulan bu scoutlar ne iş yapar anlamadım gidip Cicaldau ve Morutan'a 10 milyon Euro vereceğine alsana Makedon bir oyuncu bizim scoutlar mal oğlu mal

Nasıl helal olsunluk bir durum yok yaw ne bekliyordunuz Makedonya İtalyayi çatır çatır ezecek miydi ancak böyle yenebilirlerdi zaten..
Portekiz kısmına katılıyorum umarım elerler Makedonyayi turnuvadaki seyir zevki acısindan

Üst Alt