Kwadwo Asamoah Camiamıza Kazandırılmalıdır | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kwadwo Asamoah Camiamıza Kazandırılmalıdır

Orta saha hattına takviye yapacak olan takımımız için gerekli dinamizm ve dribbling gücünü katacak futbolcunun Asamoah olduğunu düşünüyorum.

Josue vs. gibi çapımızın altında isimler ile uğraşmadan, Juventus'da derin bench oyuncusuna dönüşen bu yetenekli futbolcuyu kiralık ve opsiyon seçeneği ile kadromuza katmak en uygun olanıdır diye düşünüyorum.

Melo'dan sonra dolmayan orta saha mevkisine tam olarak ön libero olmasa da aranan hareketi getirebilecek bir futbolcu Kwadwo.

Oldukça iyi bir oyuncu ama Selçuk-Asamoah nasıl olur bil. Yumuşak kalabilir bu ortasaha. Ama bir yandan da Colman-Selçuk ya da Ativa-Oğuzhan yumuşak kalmadıysa bunlar da iş yapar diye düşünüyorum.

Güzel öneri.

Orta saha hattına takviye yapacak olan takımımız için gerekli dinamizm ve dribbling gücünü katacak futbolcunun Asamoah olduğunu düşünüyorum.

Josue vs. gibi çapımızın altında isimler ile uğraşmadan, Juventus'da derin bench oyuncusuna dönüşen bu yetenekli futbolcuyu kiralık ve opsiyon seçeneği ile kadromuza katmak en uygun olanıdır diye düşünüyorum.

Melo'dan sonra dolmayan orta saha mevkisine tam olarak ön libero olmasa da aranan hareketi getirebilecek bir futbolcu Kwadwo.

mükemmel ötesi olur kesinlikle

Tolga'ya 3 Milyon vereceğine bu adamı alıp yanına da Lucas falan alınsa tarihimizin en iyi ortasaha hatlarından birini kurardık 2000 sonrası için.

İnanın Lucas'da sıkıntı tamamen süreci uzatmamız yüzünden Klopp'un dellenmesi oldu.

3 Milyon Euro'ya Lucas'ı almak varken 4 sezonu sakat geçiren Tolga'ya verdik.

Gerçekten çok kötü yönetiliyoruz.

Böyle 10'larca futbolcu var maliyeti abartı olmadan katkı almamız kesin olan ama akıllarına bile gelmiyor çok garip.

Tolga'ya 3 Milyon vereceğine bu adamı alıp yanına da Lucas falan alınsa tarihimizin en iyi ortasaha hatlarından birini kurardık 2000 sonrası için.

İnanın Lucas'da sıkıntı tamamen süreci uzatmamız yüzünden Klopp'un dellenmesi oldu.

Böyle 10'larca futbolcu var maliyeti abartı olmadan katkı almamız kesin olan ama akıllarına bile gelmiyor çok garip.

ne ka' komisyon o ka' tobçu :)

Ben de düşünmüştüm 1-2 ay kadar önce, foruma da yazdım... Ama o dönemde Chelsea ilgileniyordu yanılmıyorsam, hala öyle bi durum varsa alamayız. Alsak mükemmel olur ama. Bek, kanat, orta sahada rahatlıkla oynar. Müthiş çalışkan bi de.

Ben de düşünmüştüm 1-2 ay kadar önce, foruma da yazdım... Ama o dönemde Chelsea ilgileniyordu yanılmıyorsam, hala öyle bi durum varsa alamayız. Alsak mükemmel olur ama. Bek, kanat, orta sahada rahatlıkla oynar. Müthiş çalışkan bi de.

Satın alma opsiyonlu kiralanabilir aslında. O da kendini yeniden ispat etmek isteyebilir. CL'de olsak daha fazla şansımız olurdu ama denemeye değer bence.

Ama o şekilde ceplerine komisyon girmeyecek ki ?
Bak mesela Emrah Başsan'ı aldık ama kiralıyoruz.
Kiralayacaksak neden alıyoruz ki ?
JOR istememiş ama yine de almışlar :)
Maksat birilerinin cepleri dolsun.
Galatasaray'ı kim umursar ?
Galatasaray'ın parası deniz yemeyen keriz misali bizim yöneticiler.
O genel kurula toplantılara katılan yaşlı dedelerimiz de önce kendi şirketlerini, ceplerini düşünüyorlar.
Sadece Galatasaray Lisesi mezunu oldukları için üye olan taraftarlar kadar takımını düşünen, taraftarlar kadar önemseyen kişiler değiller ne yazık ki.
Bu böyle devam ettikçe bizim de belimizin doğrulmaması normal. Hatta böyle iyi durumda olmamız bile şaşırtıcı bu kan emicilere rağmen.

Satın alma opsiyonlu kiralanabilir aslında. O da kendini yeniden ispat etmek isteyebilir. CL'de olsak daha fazla şansımız olurdu ama denemeye değer bence.
Alabiliyorsak kesin alalım zaten. Ki Juve'de pek forma şansı kalmadı Evra'nın formu, Sandro'nun transferi derken... Orta sahaları da oldukça kalabalık. Pjanic, Marchisio, Khedira, Sturaro, Lemina, Marrone, Hernanes, Pereyra falan var. Zor şans bulur.

2 sıkıntı var, biri bonservis&/maaş, öteki Asamoah'yı isteyebilecek potansiyel rakipler.

Üst Alt