Kwadwo Asamoah, Inter İçin Sağlık Kontrolünden Geçecek! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kwadwo Asamoah, Inter İçin Sağlık Kontrolünden Geçecek!

Yaw boyle dusunen arkadaslari anlamakta gucluk cekiyorum. Adam tarihimizde satilan en pahali oyuncu. Takima 16 milyon kazandirdi. Ustelik alindiginda bu adama cop diyenler vardi. Anadoludan oyuncu mu alinir diyenler vardi. Noldu 6 ay sonra kiymete mi bindi?

Norvec 2. Ligde futbola baslayan bir afrikali oyuncunun Premier League'den gelen teklifi kabul etmesi kadar dogal birsey yok. Eger suclu ariyorsan yerine oyuncu almayan yonetimi elestirmelisin bence.

Ben gidişine ağlayanlardan değilim hocam. 16 milyon lira etmez ve iyi kafaladık. Ben karaktersizce, resmi açıklama olmadan gidip Stoke City bahçesinde foto açıklamasını; kampı terk etmesini sert bir şekilde eleştirdim. Bizimle dalga geçer gibi. Benim itirazım buna.

Ben gidişine ağlayanlardan değilim hocam. 16 milyon lira etmez ve iyi kafaladık. Ben karaktersizce, resmi açıklama olmadan gidip Stoke City bahçesinde foto açıklamasını; kampı terk etmesini sert bir şekilde eleştirdim. Bizimle dalga geçer gibi. Benim itirazım buna.

Eee gider adamın kabilesine laf edersen adam da kaçar :D

Maalesef taraftarımızın bazı kesiminin bu konuda kendini eğitmesi şart.Geçen Linnes açıklamıştı mesela tehdit mesajları aldım vs. diye

Her oyuncu kaldıramaz bu ortamı

Üst Alt