# Kwadwo Asamoah - Sayfa 16 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Kwadwo Asamoah

Kader işte o kadar bekledik ama Nagatomo geldi daha mutlu olduk karakterli, düzgün, çalışkan ve düzgün bir futbolcumuz oldu.
İnter'le antlaşmak üzereymiş yıllığı 3,5 m euro'dan 3 yıllık sözleşmenin son detaylarını görüşüyormuş Nagatomo'yu daha da ucuza bitiririz :D

Bu adam ne yapmak istiyor gerçekten anlamıyorum ilk başta bize gelmesine kesin gözüyle bakılıyordu sonra bir anda hiçbir şey olmamış gibi Juve antrenmanından fotoğraf attı sürekli sene boyunca da Juve 'de kalmak ister gibi açıklamalar yaptı sonra ne yapacağımı bilmiyorum açıklamaları, Inter 'le anlaştı derken 2-3 gün önceki Ingiltere ve Türkiye 'den çok fazla teklif aldım takımda kalıp kalmayacağımı bilmiyorum açıklamasından sonra dedim ki herhalde Inter 'den filan vazgeçti Juve 'den sözleşme koparmaya çalışıyor

Şimdide Juve 'de kalmayacağını açıklamış ulan bu Asamoah ya büyük Eyşanlık yapıyor ya da Menajer 'i sürekli aklını çelıyor adamın

5 para etmeyen bi topçu zaten ağır vasat herşeyden biraz var ama hiç bi özelliği tam olmayan adamlar uzak dursun

Bazıları gibi duygusal bakamam kusura bakılmasın. Eğer imkan varsa 1 saniye düşünmem alırım. Sol bek,sol ön,orta saha oynar.

6 senedir Juventus'ta ve zaman zaman 11, zaman zaman ise rotasyon oyuncusu olarak oynuyor. Bizim takımdaki sol ayaklı oyuncu eksiğini ve alma-satma gibi cezalar geleceğini de düşünürsen "nokta atışı" denilen transferlerden olur.

Burada kızanlarda 2 maç sonra en kral sevgi gösterisini yapar zaten.

Üst Alt