Kylian Mbappé PSG'de! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kylian Mbappé PSG'de!

DIk0fnjW0AIstD_.jpg

bir insan niye psgye gider hic anlamam
sirf para icin degmez lan
ispanya ve ingiltere disinda ligler cok dandik
biraz da almanyayi katabiliriz buna

Bu FFP birtek orta halli Avrupa kulüplerine ve biz Türk kulüplerine var heralde. FFP filan bahane. UEFA da FIFA'da yozlaşmış, şerefsiz bir kurum. Platini'yi öne yem ettiler paçayı kurtardılar değişen hiçbir şey yok.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Artık ne kadar gitmek istediyse kiralık göndermek zorunda kalmışlar.
Araplar bunun parayı çoktan vermiştir formalite olarak kiralık göstermişlerdir.

GSCimbom Mobile App

PSG icin guzel bir transfer elbet ama ben hala Mbappe'nin niye Monaco'dan ayrilmak istedigini cozemedim. Simdi isin finansal boyutunu bir kenara koyarsak, gecen sezon sampiyon olmus bir takimin oyuncusu olarak yine iyi bir Monaco ile tekrar bu basariyi tekrarlayabilirlerdi. Mbappe de gelisime acik bir oyuncu ve surekli oynamasi gerekiyor. PSG de yedek kalirsa yazik eder kendine, gerci bu kadar para verdikten sonra Emery onu oyle yada boyle oynatir galiba.

PSG icin guzel bir transfer elbet ama ben hala Mbappe'nin niye Monaco'dan ayrilmak istedigini cozemedim. Simdi isin finansal boyutunu bir kenara koyarsak, gecen sezon sampiyon olmus bir takimin oyuncusu olarak yine iyi bir Monaco ile tekrar bu basariyi tekrarlayabilirlerdi. Mbappe de gelisime acik bir oyuncu ve surekli oynamasi gerekiyor. PSG de yedek kalirsa yazik eder kendine, gerci bu kadar para verdikten sonra Emery onu oyle yada boyle oynatir galiba.

Mbappe kafa olarak sanki sıkıntı biraz, bana göre kendini şuan boy aynasında görüyor. Performans anlamında gene iyi olur zaten Psg iyi takım hele birde Neymar geldi.

Bu soktuğumun FFP'si birtek orta halli Avrupa kulüplerine ve biz Türk kulüplerine var heralde anasını satayım. FFP filan bahane. UEFA da FIFA'da yozlaşmış, şerefsiz bir kurum. Platini'yi öne yem ettiler paçayı kurtardılar değişen hiçbir şey yok.
FFP dediğin böyle kulüplere para cezası olarak yansıyor, o da çerez parası gibi geliyor. Seni beni 'almıyorum' diyorlar ama City e PSG ye filan yemiyor.

?❤️

Üst Alt