kylian mbappé - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

kylian mbappé

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kasıma kadar cezalıydı
Hm... Futbol ile ilgili yorumlarını takip etmeyi severdim açıkçası her yorumu bana göre doğru mantık çevresinde olmasada.

Ama hepimizin yorumları farklı farklı olabiliyor tabiki az çok.
Genelikle bilgiliydi bu konuda ama.

Üyelere ve genel olarak taraftara laf sıkıştırmayı severdi bide tabiki. Büyük olasılıkla bu huyuna yenik düşüp abartıp ceza yemiştir

Hm... Futbol ile ilgili yorumlarını takip etmeyi severdim açıkçası her yorumu bana göre doğru mantık çevresinde olmasada.

Ama hepimizin yorumları farklı farklı olabiliyor tabiki az çok.
Genelikle bilgiliydi bu konuda ama.

Üyelere ve genel olarak taraftara laf sıkıştırmayı severdi bide tabiki. Büyük olasılıkla bu huyuna yenik düşüp abartıp ceza yemiştir
Yasak sonu: 2 Kas 2018 00:00'de kendisine kavuşabilirisiniz :D

Yasak sonu: 2 Kas 2018 00:00'de kendisine kavuşabilirisiniz :D
Yalnız... baya uzun ceza almış.
Ne yaptı acaba. Benim gibi bir sene ceza yemediğine göre rte ye küfür etmiş olamaz ...ki o tür konulara giren kişi değildi zaten.

Emrah Yıldırım ı panele girmesini zorladı herhalde. O ceza için panele giriş yaptığında en az 6 ay yazıyor tahtaya saolsun.

Yalnız... baya uzun ceza almış.
Ne yaptı acaba. Benim gibi bir sene ceza yemediğine göre rte ye küfür etmiş olamaz ...ki o tür konulara giren kişi değildi zaten.

Emrah Yıldırım ı panele girmesini zorladı herhalde. O ceza için panele giriş yaptığında en az 6 ay yazıyor tahtaya saolsun.

Hahahaha.Normalde öyle süreli cezalar vermem süresi kısaysa uğraşmıyorum uzun süreli bir cezayı hakettiyse ihraç ediyorum. Hakan’ı uyardım o gün ısrarla üyelere hakarete falan devam etti. İhraç edecektim ama 6 ay ile uğurladım.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt