La Casa de Papel - Sayfa 13 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

La Casa de Papel

Gereğinden fazla abartılan bir dizi oldu.
Dizi dediğin Breaking Bad gibi olur.

Envoyé de mon Huawei P20 Pro en utilisant Tapatalk

Diziye başlamayı düşünüyorum fakat bölüm sayısı kafa takıldı.
Torrentlerde ilk sezon 13, 2.sezon 6 bölüm şeklinde ve altyazılar da aynı şekilde örtüşüyor.
Netflixte ise ilk sezon 13, ikinci sezonda 9 bölüm var.IMDBde ilk sezon 15 ikinci sezon 7 olarak gözüküyor.
Bu farklılığın sebebi nedir ??

Torrentlerde ilk sezon 13, 2.sezon 6 bölüm şeklinde ve altyazılar da aynı şekilde örtüşüyor.
Netflixte ise ilk sezon 13, ikinci sezonda 9 bölüm var.IMDBde ilk sezon 15 ikinci sezon 7 olarak gözüküyor.
Hepsi ayni lakin bolum uzunlugu farkediyor diye biliyorum

Indir herhangi birini

ben ikinci sezonun 9 bölümlü olan halini izledim. Diğerlerini bilmiyorum renktaşım.

Evet, mağaramdan çıktım ve diziyi bitirdim nihayet. 8/10'luk dizi ara ara sıksa da.

Ari ile olan değişik ilişkisi olmasa Berlin efsanevi bir karakter olacaktı. Profesör fazla olağanüstü olduğu için Berlin daha etkileyiciydi. Dizideki bütün kadın karakterler beyinsizdi. Nairobi bu konuda diğerlerine nazaran daha iyiydi diyebiliriz.

Bu arada ses ve dilin de Berlin'in bu kadar sevilmesinde etkisi büyük. İspanyolca hoş bir dil kanımca, elemanın sesi de karaktere iyi oturmuş. Patron sesi.

Üst Alt