La Casa de Papel - Sayfa 34 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

La Casa de Papel

İlk defa böyle bir şey duyuyorum, bir insan zevk alamadığı şeyi bitirmesinin tek sebebi eleştirecek nokta aramasından başka bir şey değildir, o da bence ciddi bir psikolojik vakadır. İlginci de beğenmeyen kesimin dizinin ilk günü diziyi tümü ile bitirmesi, cidden ilginçmiş. Bir ihtimal de bu kişilerin hayatında zevk alabilecekleri herhangi bir unsur yok belki de.

bu kadar analiz yapmana gerek yok renktaş başladığım şeyi beğenmesem de bitiriyorum diğer türlü sonu yok çünkü sürekli bir şeyleri yarım bırakıp yeni şeylere başlamam gerekir o da makul 1 şey değil benim için, ciddi bi psikolojik vaka falan ne anlatıyorsun yav

Tüm gey, romantik, tecavüzcü berlinin sahneleri, komik olma sahneleri çıkartırsan max 5-6 bölümlük sezon olurdi.

Son düzenleme:
Bir çırpıda bitirdim Part II’yi.

Genel anlamda beğendim. Ama bir çok salaklık yine vardı elbette. Mahalle yanarken bazılarının saçını taraması falan. Denver ve Stockholm’ün ölmesini dört gözle bekledim ama nasip olmadı.

Diziyi sevdiğim için Part II’ye puanımı yüksek tutacağım. 7.5/10

Tüm sezonları düşünüp değerlendirmem gerekirse 8.5/10

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bir çırpıda bitirdim Part II’yi.

Genel anlamda beğendim. Ama bir çok salaklık yine vardı elbette. Mahalle yanarken bazılarının saçını taraması falan. Denver ve Stockholm’ün ölmesini dört gözle bekledim ama nasip olmadı.

Diziyi sevdiğim için Part II’ye puanımı yüksek tutacağım. 7.5/10

Tüm sezonları düşünüp değerlendirmem gerekirse 8.5/10

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Stocholm'ün şovuna puanın kaç?

1hplcl6.png
başlıyoruz

Üst Alt