La Liga 12.Hafta | Barcelona 1-0 Real Madrid | El Clasico | 29 Kasım | Maç Sonucu - Sayfa 21 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

La Liga 12.Hafta | Barcelona 1-0 Real Madrid | El Clasico | 29 Kasım | Maç Sonucu

Cevap: La Liga 12.Hafta | Barcelona 1-0 Real Madrid | El Clasico | 29 Kasım | Maç Son

4-5 sezondur nou campta Barcelona'nın bu kadar ezildiğini,pas trafiğinin 1.viteste gittiği bir maç nadirdir.(özellikle ilk yarıda) tabi bunun bazı nedenleri var.

2.yarı İbra girince Barca kıpırdadı,bildiğimiz o göze hoş gelen futboluna geri döndü,üretkenliği arttı 10 kişi kalmalarına rağmen,pepin de doğru değişiklikleriyle takımın ayarı bozulmadı..

Madrid'de Kaka kusursuz oynadı,Xabi ve Ronaldo'da etkiliydiler,girdikleri pozisyonları gole çevirseler çok rahat farka bile gidebilirlerdi.

Madrid kontra futbolu süper oynadı dün,onları da tebrik etmek lazım.

Maçın adamı kesinlikle Puyol.

Puyol 2 tane topa ölümüne kaydı.Yıllardır aynı istikrar.Helal olsun.

Cevap: La Liga 12.Hafta | Barcelona 1-0 Real Madrid | El Clasico | 29 Kasım | Maç Son

Her zaman ki Barça yoktu ama her zaman ki gibi gine üstün oynayan taraf Barça'ydı ve hak etti galibiyeti aldı.

Real Madrid çift forvet çıktı ve o forvetler Barça'nın stoperlerine markaz yaptı nerdeyse özellikle Pique'nin pas trafigine katılmasına izin vermediler,bu da onları sürekli ileri oynamak zorunda bıraktı,sıkıştıklarında geriye verip tekrar oyun kurmalarını engellediler.

Forza Barça :)

Barçaladı yine,Ronaldo 20 gol atarım diyordu bi de :D

Beşiktaş'ın maçı bile daha zevkliydi.

Messi ve Ronaldo afedersiniz ama .ok gibi oynadilar..

Ronoldo'nun oynamasına dr'lar 60 dakika izin verdiler ve o da bu süre zarfında birşeyler yapmaya çalıştı.Sonucta 1 aydır oynamıyor ve sakatlıktan yeni çıktı.

Messi hiç de dediğin gibi oynamadı gayet de başarılıydı bence. Nasıl oynayacaktı ki ,adam eksilti ,gol pozisyonlarına girdi , ve 30 dakika barça 10 kişi oynadı.

ronaldo yine bir barca hezimeti yaşadı ahahaha bükemediğin bileği öpeceksin artiz hadi messinin elini öpmeye

İtinayla rütbe sökülür !!!

O le le, o la la,

Ser del Barça es, el millor que hi ha.

O le le, o la la,

O le le, o la la,

O le le, o la la,

real 300 milyon euro harcadi yine yenemedi barcayi bir 300 de harcasinlar belki

Real Madrid, Santiago Barnebau'da yener..

bu busqets bu takımda oynuyorsa m.güven hayli hayli oynar bu barca da yada hüseyin cimşir:D

Ronaldo oynadı mı ? Ben görmedim gören oldu mu ?

Ronaldo Kaka´dan sonra sahanın en etkili ismi idi Real adına + ciddi bir sakatlıktan çıktı

Bir oyuncuyu seviyorsunuz diye ( Messi ) Sevmediğiniz bir oyuncuyu boş yere kötülemeyin

Real beklediğimden iyi oynadı . Atamayana atarlar kuralı işledi . Çok kaçırdı Real .

Sıkıcı bir maçtı Hiç zevk almadım

Yahu Barca ve Real o kadar para harcıyor yıldızları alıyor yine EPL daha çok zevk veriyor bana nasıl iştir anasını satayım

Maçı Real Madrid hakketmişti.Ronaldoyuda bu maçta kimse kötülemesin bence ciddi bir sakatlıktan çıktı sonuçta kalitesi ne yapacağı belli bir oyuncu o golü atsaydı dahada farklı olabilirdi herşey.Ama Real madrid bence umut verdi ilerisi için takım oturduğu zaman çok daha iyi Madrid izliyebiliriz.

Ronaldo Kaka´dan sonra sahanın en etkili ismi idi Real adına + ciddi bir sakatlıktan çıktı

Bir oyuncuyu seviyorsunuz diye ( Messi ) Sevmediğiniz bir oyuncuyu boş yere kötülemeyin

Real beklediğimden iyi oynadı . Atamayana atarlar kuralı işledi . Çok kaçırdı Real .

Sıkıcı bir maçtı Hiç zevk almadım

Yahu Barca ve Real o kadar para harcıyor yıldızları alıyor yine EPL daha çok zevk veriyor bana nasıl iştir anasını satayım

Epl farklı, oyun fazla durmuyor ve her geçen dakika tempo artıyor. Stadyumlarında etkisi var tabi. Ama Barca'nın futbolunu bir maça göre yadırgamamak gerek. İnter maçında yine olağanüstü oynadılar. Böyle bir takım 30 yılda bir gelir misali. Zevkini almaya bak Okan Damgacı... :)

Atılan gol ofsayt kokuyor yalnız :eek:

Epl farklı, oyun fazla durmuyor ve her geçen dakika tempo artıyor. Stadyumlarında etkisi var tabi. Ama Barca'nın futbolunu bir maça göre yadırgamamak gerek. İnter maçında yine olağanüstü oynadılar. Böyle bir takım 30 yılda bir gelir misali. Zevkini almaya bak Okan Damgacı... :)

Tabiki bir maçla değerlendirilemez

Barca favoriydi Maçtan öncede söylemiştim Ama Realin bu kadar küçümsenmemesi gerektiğinide söylemiştim ve nitekim Realde bunu gösterdi

Real 3 kupa yolunda Barca´yı çok zorlayacak Pellegriniye rağmen , takımın oturmamasına rağmen

Ve benim tahminim bir sürpriz olmassa Clyi şu 3 takımdan biri alacak

Chelsea , Barcelona , Real Madrid

Messi Real ile dalga geçti maç boyunca...

Üst Alt